reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał AMC w ofercie sieci Telpol/Joy TV

dodano: 2019-12-03 19:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Śląski Holding Multimedialny Nets/satkurier.pl

AMC Firma Telpol (Śląski Holding Multimedialny Nets) z Chorzowa, operator cyfrowej telewizji Joy TV, poinformowała o poszerzeniu oferty o kanał AMC. Stacja grupy AMC Networks International dostępna jest na pozycji numer 333, w pakiecie Optymalnym HD.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał MGM zadebiutował w Polsce 6 grudnia 2006 roku (więcej tutaj). 6 maja 2016 roku zmienił się, decyzją nadawcy - grupy AMC Networks International, w AMC (więcej tutaj). Jak czytamy w opisie, AMC prezentuje popularne na całym świecie filmy, a także uznane produkcje własne. Wielokrotnie nagradzane seriale, które powstały w AMC w ciągu ostatniej dekady, zmieniły kierunek telewizji, podejście do produkcji, jak i oczekiwania widzów. Zarówno w przypadku kultowych filmów, jak i produkcji autorskich zdobywających rzesze fanów na całym świecie, AMC oferuje widzom nową jakość i przenosi ich na nowy poziom kina.
 
Jermaine Dupri w serialu „Hip hop: kawałki, które wstrząsnęły Ameryką”, który emitowany jest w kanale AMC, foto: Zach Dilgard/AMC Networks International
Jermaine Dupri w serialu „Hip hop: kawałki, które wstrząsnęły Ameryką”, który emitowany jest w kanale AMC, foto: Zach Dilgard/AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama