reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znane jest logo nowej stacji CNN Prima News

dodano: 2019-12-03 19:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: parabola.cz

cnn prima news logo 360px.jpg Czeska grupa telewizyjna Prima kontynuuje przygotowania do uruchomienia nowego kanału informacyjnego CNN Prima News. Zespół redakcyjny przeniesie się do przebudowanego budynku Prima Group na ul. Vinohradskiej na początku grudnia. Po raz pierwszy operator ujawnił projekt studia oraz logo stacji.

FTV Prima
cnn prima news studio 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W tej chwili w nowym budynku powstaje jedno z najnowocześniejszych studiów telewizyjnych w Europie. Umożliwia unikalne możliwości nadawania CNN Prima News. Widzowie z pewnością mają na co czekać - powiedział Marek Singer, CEO Prima.


Łączna powierzchnia studia CNN Prima News to prawie 300 m2. Przestrzeń jest zdominowana przez moderowane biurko z wbudowanym ekranem LED, tuż za nim znajduje się jeden z kilku dużych studyjnych paneli LED. Studio jest jedynym w kraju z dwoma piętrami, z górnej można będzie nadawać, a także nadawać program na żywo. Kolorystyka studia odpowiada logo CNN Prima News, tj. niebieski, czerwony i biały. 

Teraz rozpoczyna się kilkumiesięczna faza szkolenia, kiedy cały zespół redakcyjny i produkcyjny musi nauczyć się obsługiwać zarówno nowe technologie, jak i nowoczesne studio. Jednocześnie pod okiem doświadczonych ekspertów z CNN rozpocznie się szkolenie na temat procesów produkcyjnych niezbędnych do opanowania jakości nadawania na poziomie amerykańskiej wersji CNN.


fot: FTV Prima

 

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...
reklama