reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Top Gear” 17 i kabarety w styczniu w telewizji WP

dodano: 2019-12-04 17:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding

WP W styczniu 2020 roku telewizja WP szczególnie poleca swoim widzom takie programy jak „Mistrzowie kabaretu” (sezon 9.) i „Top Gear” (sezon 17.) oraz takie filmy jak „Sekretne życie Marilyn Monroe” i „Kleopatra”.

telewizja WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2020 roku w ofercie kanału WP:

„Mistrzowie kabaretu” 9
emisja: w piątki (od 3 stycznia 2020 roku) o 22:00

Jak zapowiada nadawca, po raz kolejny na jednej scenie spotykają się absolutne tuzy polskiego kabaretu. Weterani i nieco młodsze pokolenie komików. Łączy ich jedno: zapewniają porządną dawkę śmiechu. Popisy kabareciarzy zarejestrowano w stołecznym Teatrze Capitol z udziałem publiczności. Za każdym razem wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Liczymy na widzów również przed telewizorami. W dziewiątej edycji zobaczymy m.in. Kabaret Czesuaf, Michała Wójcika, Kabaret Smile, Kabaret Chyba oraz Jurki (więcej tutaj i tutaj).

„Top Gear” 17
emisja: w soboty (od 4 stycznia 2020 roku) o 17:00

Najsłynniejszy program motoryzacyjny na świecie ponownie wkracza do telewizji WP. Tym razem fanów trójki prowadzących stacja zaprasza na 17. sezon „Top Gear”. Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May wybiorą się między innymi do Włoch oraz księstwa Monako, by zdecydować, który z wybranych przez nich hot-hatchy jest najfajniejszy. Słynni miłośnicy motoryzacji zorganizują również pełną wrażeń podróż do Doliny Śmierci w USA. Premierowe odcinki będą emitowane w każdą sobotę, od 4 stycznia 2020 roku o godzinie 17:00 (więcej tutaj).

„Sekretne życie Marilyn Monroe”
emisja: w soboty (od 11 stycznia 2020 roku) o 20:00

Film rozpoczyna się od przedstawienia portretu młodej Normy Jeane Mortenson „Marilyn Monroe”, która walczy z samotną i pozbawioną miłości egzystencją z nieobecną matką. Mimo wszelkich przeciwności zmienia się w zabawną, inteligentną i ambitną kobietę, by wkrótce stać się symbolem epoki. Uwielbia sławę, ale pozostaje kruchą artystką, desperacko potrzebującą aprobaty i ochrony mężczyzn. Świat zewnętrzny nigdy tak naprawdę nie zobaczy, ani nie zrozumie prawdziwej Marilyn Monroe, kobiety tak odmiennej od jej publicznej osobowości. W postać ikony kina wcieliła się Kelli Garner.

„Kleopatra”
emisja: w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku o 20:00

Prawdziwa historia legendarnej królowej Egiptu, pełna intryg, oszustw, pożądania i morderstw. Dokument składa się z dwóch części. W pierwszej zobaczymy, jak młoda Kleopatra szła przez życie, wykorzystując władzę i umiejętność taktycznego uwodzenia. Druga część „Love And Death”, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na relacji władczyni z Markiem Antoniuszem. - Ta historia przyćmiewa każdy romans z Hollywood, a nawet szekspirowską tragedię! - czytamy w opisie.
 
Kelli Garner w filmie „Sekretne życie Marilyn Monroe”, foto: Wirtualna Polska Holding
Kelli Garner w filmie „Sekretne życie Marilyn Monroe”, foto: Wirtualna Polska Holding


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama