dodano: 2019-12-06 17:58
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Manchester City – Manchester United. Transmisja live z Pucharu Świata w Niżnym Tagile w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Bartosz Gleń, Leszek Orłowski CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
18:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: La Liga: FC Barcelona – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
16:00 Piłka nożna: Premier League: AFC Bournemouth – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
18:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: La Liga: FC Barcelona – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda
18:00 Piłka nożna: Serie A: Udinese Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A: SS Lazio – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Mitrut
15:00 Piłka nożna: Serie A: Atalanta Bergamo – Hellas Verona
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – FC Schalke 04
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 3
13:30 Piłka nożna: Championship: Huddersfield Town – Leeds United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
18:30 Piłka nożna: La Liga: UD Levante – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Mitrut
16:00 Piłka nożna: La Liga: Granada CF – CD Alaves
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – FC Schalke 04
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A: SS Lazio – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eurosport 1
09:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer: Zawody
11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer: Bieg łączony kobiet
12:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer: Bieg łączony mężczyzn
14:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer: Zawody
15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżnym Tagił: Konkurs indywidualny
17:45 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Sztafeta mężczyzn
18:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek: Zjazd mężczyzn
20:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise: Zjazd kobiet
22:00 Jeździectwo: Longlines Masters Paryż 2019: Dzień 3 Eurosport 2
11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens: Zawody
14:00 Snooker: UK Championship: 1/2 finału
19:45 Snooker: UK Championship: 1/2 finału Golf Channel
16:00 Golf: PGA Tour, New Providence: Finał nSport+
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda
20:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata FIM Superenduro: Zawody Polsat Sport
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: GKS Katowice – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Alistair Overeem – Jairzinho Rozenstruik Polsat Sport Extra
07:00 Short track: Puchar Świata, Szanghaj: Biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
07:40 Short track: Puchar Świata, Szanghaj: Bieg półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m
08:15 Short track: Puchar Świata, Szanghaj: Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
08:45 Short track: Puchar Świata, Szanghaj: Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m
09:25 Short track: Puchar Świata, Szanghaj: Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
09:55 Short track: Puchar Świata, Szanghaj: Bieg finałowy sztafet mieszanych
10:30 Short track: Puchar Świata, Szanghaj: Biegi półfinałowe sztafet kobiet
10:45 Short track: Puchar Świata, Szanghaj: Biegi półfinałowe sztafet mężczyzn
13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn: Program dowolny solistów
14:20 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn: Program dowolny juniorskich par sportowych
15:45 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn: Program dowolny solistów juniorów
16:35 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn: Ceremonia medalowa
22:30 Bobsleje: Puchar Świata, Lake Placid: Dwójki mężczyzn Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Gaziantep Basketbol – Istanbul Büyükşehir Belediyesi
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Galatasaray Doga Sigorta – Teksüt Bandirma BK
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Darüşşafaka Tekfen – Beşiktaş Sompo Sigorta
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Tofaş – Pinar Karşiyaka
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Unicaja – Herbalife Gran Canaria TVP 1
15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżnym Tagił: Konkurs indywidualny TVP 2
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – ŁKS Łódź
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński TVP Sport
11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer: Bieg łączony kobiet