reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-22 - 2020-10-23 - 2020-10-24

Sport w polskiej TV 7.12.2019

dodano: 2019-12-06 17:58
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Manchester City – Manchester United. Transmisja live z Pucharu Świata w Niżnym Tagile w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Bartosz Gleń, Leszek Orłowski 
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: La Liga:
FC Barcelona – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – ŁKS Łódź
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: La Liga:
FC Barcelona – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – ŁKS Łódź
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt CF – RCD Espanyol
Komentarz: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – Bayern Monachium
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Mitrut 

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo – Hellas Verona
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – FC Schalke 04
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Championship:
Huddersfield Town – Leeds United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Gazda 

18:30 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Michał Mitrut 

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Granada CF – CD Alaves
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – FC Schalke 04
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

09:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Zawody 

11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg łączony kobiet

12:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg łączony mężczyzn

14:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Zawody

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżnym Tagił:
Konkurs indywidualny

17:45 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta mężczyzn

18:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Zjazd mężczyzn

20:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lake Louise:
Zjazd kobiet

22:00 Jeździectwo: Longlines Masters Paryż 2019:
Dzień 3
 
Eurosport 2

11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens:
Zawody

14:00 Snooker: UK Championship:
1/2 finału

19:45 Snooker: UK Championship:
1/2 finału
 
Golf Channel

16:00 Golf: PGA Tour, New Providence:
Finał
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
Red Bull Salzburg – WSG Swarovski Tirol

20:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata FIM Superenduro:
Zawody
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Start Lublin – Anwil Włocławek

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – MKS Ślepsk Malow Suwałki

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Alistair Overeem – Jairzinho Rozenstruik
 
Polsat Sport Extra

07:00 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

07:40 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Bieg półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m

08:15 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

08:45 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1500 m

09:25 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m

09:55 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Bieg finałowy sztafet mieszanych

10:30 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi półfinałowe sztafet kobiet

10:45 Short track: Puchar Świata, Szanghaj:
Biegi półfinałowe sztafet mężczyzn

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Program dowolny solistów

14:20 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Program dowolny juniorskich par sportowych

15:45 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Program dowolny solistów juniorów

16:35 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Ceremonia medalowa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin

20:30 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Taniec dowolny par tanecznych

20:55 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Taniec dowolny solistek

21:50 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Ceremonia medalowa
 
Polsat Sport News

09:00 Snowboard: Puchar Świata, Bannoje:
Zawody 

11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Val Thorens:
Zawody

17:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta mężczyzn

19:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Fortuna Sittard

22:30 Bobsleje: Puchar Świata, Lake Placid:
Dwójki mężczyzn
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol – Istanbul Büyükşehir Belediyesi

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Teksüt Bandirma BK

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Darüşşafaka Tekfen – Beşiktaş Sompo Sigorta

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaş – Pinar Karşiyaka

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja – Herbalife Gran Canaria
 
TVP 1

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżnym Tagił:
Konkurs indywidualny
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – ŁKS Łódź
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg łączony kobiet

13:00 Piłka ręczna: PGNiG Superliga: 
MMTS Kwidzyn – SPR Chrobry Głogów

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżnym Tagił:
Konkurs indywidualny

18:00 Boks: Gala, Ad-Dirijja: 
Filip Hrgovic – Eric Molina

19:10 Boks: Gala, Ad-Dirijja: 
Dillian Whyte – Mariusz Wach

20:00 Boks: Gala, Ad-Dirijja: 
Aleksandr Powietkin – Michael Hunter

21:35 Boks: Gala, Ad-Dirijja: 
Andy Ruiz Jr. – Anthony Joshua

01:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama