reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-04-04 - 2020-04-05 - 2020-04-06

7-9.12 Polsat Sport: Eredivisie, UFC i derby

dodano: 2019-12-07 05:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 7-8 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna: Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Sky Bet Championship, Bundesliga, 2. Bundesliga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, short track, snowboard, narciarstwo dowolne, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, skeleton, bobsleje, biathlon, Ultimate Fighting Championship (UFC), sporty walki - amatorskie mistrzostwa świata oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), sporty walki - amatorskie mistrzostwa świata oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan transmisji:

7 grudnia (sobota)
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi ćwierćfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

7:00 łyżwiarstwo szybkie na krótkim torze: Puchar Świata w Szanghaju, Ipla

7:40 short track, Puchar Świata w Szanghaju: bieg półfinałowe na 1500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

8:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

8:15 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi półfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

8:45 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi finałowe na 1500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

9:00 snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News

9:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

9:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

9:25 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi finałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

9:55 short track, Puchar Świata w Szanghaju: bieg finałowy sztafet mieszanych, Polsat Sport Extra

10:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

10:30 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi półfinałowe sztafet kobiet, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:45 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi półfinałowe sztafet mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Val Thorens, Polsat Sport News

11:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

11:45 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

12:55 La Liga Santander: Real Madryt CF - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 1

12:55 2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - FC Erzgebirge Aue, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

13:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nur-Sułtanie: bieg na 500 m kobiet, Polsat Sport News

13:25 Sky Bet Championship: Huddersfield Town FC - Leeds United FC, Eleven Sports 3
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński 

13:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nur-Sułtanie: bieg na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 sporty walki, amatorskie mistrzostwa świata w Bahrajnie: zawody juniorów, Polsat Sport Fight

14:10 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nur-Sułtanie: bieg na 10000 m mężczyzn, Polsat Sport News

14:20 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie: program dowolny juniorskich par sportowych, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: GKS Katowice - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Hellas Werona, Eleven Sports 2

15:00 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

15:00 bobsleje: Puchar Świata w Lake Placid, Ipla

15:05 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nur-Sułtanie: bieg na 10000 m mężczyzn, Polsat Sport News

15:25 Bundesliga: RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 3

15:30 La Liga Santander: Granada CF Grenada - CD Alaves Vitoria, Eleven Sports 4

15:45 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie: program dowolny solistów juniorów, Polsat Sport Extra

16:20 skeleton kobiet: Puchar Świata w Lake Placid, Polsat Sport News

16:35 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

17:20 (Eurosport 1) i 17:30 (Polsat Sport News) biathlon, Puchar Świata w Östersund: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport News i Eurosport 1

17:30 Energa Basket Liga: Start Lublin - Anwil Włocławek, Polsat Sport

17:30 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin, Polsat Sport Extra

17:30 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:30 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 3

18:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Interview of the Month” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard, Polsat Sport News

20:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

20:30 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie: taniec dowolny par tanecznych, Polsat Sport Extra

20:30 SuperLega: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare del Frusinate Sora, Ipla

20:55 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie: taniec dowolny solistek, Polsat Sport Extra

21:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

21:50 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

22:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

22:30 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: dwójki mężczyzn, Polsat Sport News

22:40 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 7 na 8 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Ruce, Polsat Sport News

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

3:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

3:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

8 grudnia (niedziela)
7:00 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi ćwierćfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

7:00 łyżwiarstwo szybkie na krótkim torze: Puchar Świata w Szanghaju, Ipla

7:25 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi półfinałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

8:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

8:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:10 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi półfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

8:25 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi finałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

9:00 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi finałowe na 500 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

9:00 snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News

9:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

9:30 short track, Puchar Świata w Szanghaju: biegi finałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

10:15 short track, Puchar Świata w Szanghaju: bieg finałowy sztafet kobiet, Polsat Sport Extra

10:50 short track, Puchar Świata w Szanghaju: bieg finałowy sztafet mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

11:45 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

12:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: US Lecce - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

13:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nur-Sułtanie: bieg na 1500 m kobiet, Polsat Sport Extra

13:00 Sky Bet Championship: West Bromwich Albion FC - Swansea City AFC, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

13:45 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nur-Sułtanie: bieg na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:50 sporty walki, amatorskie mistrzostwa świata w Bahrajnie: zawody seniorów, Polsat Sport Fight

14:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix w Turynie: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

14:35 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nur-Sułtanie: bieg drużynowy kobiet, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Brescia Calcio, Eleven Sports 3

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:00 SuperLega: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona, Polsat Sport News

15:00 Bundesliga: 1. FC Union Berlin - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 1

15:30 (Polsat Sport Extra) i 17:00 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Östersund: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 Bundesliga: „Bundesliga Special” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - FK Mlada Boleslav, Ipla

17:30 Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia, Polsat Sport

17:30 Liga Siatkówki Kobiet: Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo, Polsat Sport Extra

17:30 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Parma Calcio, Eleven Sports 1

17:55 Bundesliga: Werder Brema - SC Paderborn 07, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: CD Leganes - Celta Vigo, Eleven Sports 3

18:30 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

19:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: dwójki mężczyzn, Polsat Sport News

20:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

21:30 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: dwójki mężczyzn, Polsat Sport News

22:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

22:30 skeleton mężczyzn: Puchar Świata w Lake Placid, Polsat Sport News

22:45 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 8 na 9 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 skeleton mężczyzn: Puchar Świata w Lake Placid, Polsat Sport News

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

3:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Karta ELITE HD 9+ STARS (Viaccess) - 1 rok

Karta Viaccess z abonamentem na 9 kanałów erotycznych: Redlight HD,...

550 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...
reklama