reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wydawca RadioTimes rezygnuje z biznesu telezakupów

dodano: 2019-12-08 10:04
autor: RO | źródło: rxtvlog.com

Sewing Quarter W 2015 roku pojawienie się Immediate Media w branży telewizyjnej i e-commerce było postrzegane jako znaczący krok w planie działania firmy na rzecz stymulowania wzrostu i możliwości uzyskania przychodu. Dwa lata temu firma została sprzedana niemieckiemu koncernowi Burda Media, a teraz ważą się losy kanałów telesprzedaży w Wielkiej Brytanii.

https://scontent-mrs1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26231620_439811656451507_3038967236150517363_n.png?oh=
Sewing Quarter


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jewellery Maker, specjalizujący się z sprzedaży biżuterii na rynku brytyjskim, jest w trakcie odsprzedaży z powrotem do Gemporia, obecnej nazwy firmy, która jest właścicielem Gems TV i z której pierwotnie została wydzielona w 2015 roku. Oświadczenie Immediate Media podaje, że sfinalizowanie tej transakcji nastąpi w grudniu.

Tymczasem w odpowiedzi na spekulacje na temat przyszłości siostrzanego kanału Sewing Quarter, to obecna wyprzedaż pod hasłem "black tag" była faktycznie sprzedażą zamykającą. Według informacji podanych przez dyrektora kanału Neil Garratt na oficjalnym fanpage na Facebooku, trwają prace nad przyszłością stacji i potencjalną sprzedażą po zdecydowaniu przez Immediate Media o wyjściu z rynku telewizyjnego.

W międzyczasie Sewing Quarter, oferujący produkty związane z krawiectwem, takie jak tkaniny, nożyczki, guziki i galanteria, pozostanie na antenie, a wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane. Ten projekt został uruchomiony w lutym 2017 roku przez Immediate Media jako pierwszy w Wielkiej Brytanii kanał telezakupowy z akcesoriami do szycia. Kanał był postrzegany jako pasujący do portfolio specjalistycznych czasopism wydawcy, z możliwością wzajemnej promocji.

Jewellery Maker i Sewing Quarter nadają w przekazie nieszyfrowanym (FTA) z satelity Astra 2G na pozycji orbitalnej 28,2°E.

Źródło: rxtvlog.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...
reklama