reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

Sport w polskiej TV 11.12.2019

dodano: 2019-12-09 21:23 | aktualizacja: 2019-12-09 22:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium – Tottenham Hotspur. Transmisje live z Ligi Mistrzów CEV tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Jastrzębski Węgiel – Halkbank SK
Komentarz: Bartosz Gleń, Jakub Bednaruk

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Greenyard Maaseik – Zenit Kazań
Komentarz: Maciej Świniarski, Maciej Dobrowolski
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Fakieł Nowy Urengoj – Berlin Recycling Volleys
Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk, Paweł Siezieniewski

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
​​​​​​​Tours VB – Sir Colussi Sicoma Perugia
Komentarz: Szymon Ratajczak, Paweł Siezieniewski
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Scottish Open:
Dzień 3

19:45 Snooker: Scottish Open:
Dzień 3

22:00 Snooker: Scottish Open:
Dzień 3
 
Eurosport 2

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
Polski Cukier Toruń – Baxi Manresa

20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
Asseco Arka Gdynia – Dolomiti Energia Trento
 
Golf Channel

02:00 (śr/cz) Golf: PGA Tour, Melbourne:
Dzień 1
 
nSport+

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
​​​​​​​ACH Volley Lublana – Kuzbass Kemerowo
Komentarz: Edward Durda, Maciej Dobrowolski
 
Polsat Sport Premium 1

14:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA:
Club Brugge – Real Madryt

16:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA:
Bayern Monachium – Tottenham Hotspur

18:55 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Dinamo Zagrzeb – Manchester City

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Bayern Monachium – Tottenham Hotspur
 
Polsat Sport Premium 2

18:55 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
​​​​​​​Szachtar Donieck – Atalanta Bergamo

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
​​​​​​​Bayer 04 Leverkusen – Juventus Turyn
 
Polsat Sport Premium 3

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
​​​​​​​Paris Saint-Germain – Galatasaray
 
Polsat Sport Premium 4

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
​​​​​​​Olympiakos SFP – FK Crvena Zvezda
 
Polsat Sport Premium 5

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
​​​​​​​Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa
 
Polsat Sport Premium 6

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
​​​​​​​Club Brugge – Real Madryt
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Challenge:
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Hebar Pazardżik

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet:
ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police
 
TVP 1

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
​​​​​​​Bayern Monachium – Tottenham Hotspur
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS SPR Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin

01:05 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Washington Capitals – Boston Bruins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Obejma kominowa 7m

uchwyt - obejma 7m na komin do masztów stalowych

79 zł Więcej...
reklama