reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa wersja serwisu Cineman.pl już dostępna

dodano: 2019-12-10 11:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Insys

Cineman pl Na początku grudnia br. wystartowała nowa odsłona Cineman.pl - portalu VOD, który umożliwia oglądanie filmów online. Za wdrożenie odpowiada firma Insys Video Technologies, z którą Cineman współpracuje od startu serwisu w 2007 roku. Na początku platforma oferowała oglądanie filmów jedynie za pośrednictwem przeglądarek internetowych, a od 2013 roku aplikacja jest dostępna także na telewizorach Samsung Smart TV.

Cineman pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa odsłona serwisu to m.in. zupełnie inny, nowoczesny interfejs w portalu WWW i na telewizorach z systemem Samsung Smart TV Tizen oraz w nowych aplikacjach mobilnych dla systemów Android i iOS. Cineman oferuje także wsparcie dla AirPlay oraz Chromecast. Platforma zyskała zupełnie nowe funkcjonalności zarówno dla użytkownika, jak i od strony zarządzania usługą przez administratorów.

Aktualizacja portalu Cineman.pl oraz jej aplikacje zostały oparte na najnowszej wersji platformy InsysVOD, stworzonej przez Insys Video Technologies. Jest to kompleksowe i elastyczne rozwiązanie skierowane do firm posiadających bibliotekę treści wideo, którą chcą udostępnić w internecie. Platformę charakteryzuje nowoczesny interfejs dla użytkownika, stworzony pod kątem najbardziej skutecznej i atrakcyjnej ekspozycji treści wideo. Jednym z takich elementów jest Lista List™, unikalny mechanizm rekomendacji i promocji treści za pomocą dedykowanych list oraz banerów graficznych i wideo. Kolejną użyteczną funkcją jest „kontynuuj oglądanie”, umożliwiająca odtwarzanie na innym urządzeniu danego materiału od momentu, w którym został wcześniej zakończony.
 

Zarówno w przypadku InsysVOD, jak i w pozostałych oferowanych przez nas rozwiązaniach, dla naszych klientów najważniejsza jest kompleksowość usług. Aplikacje tworzymy od początku do końca. Klient nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy czy ekspertów z zakresu IT. Zapewniamy pełne wsparcie na starcie, przeprowadzamy przez całe wdrożenie, a następnie stale monitorujemy i utrzymujemy platformę

- mówi Ernest Kałaczyński, Area Sales Manager w Insys Video Technologies.

Cineman.pl jest spółką Monolith Films - niezależnego dystrybutora filmowego działającego na polskim rynku. Jest to pierwsza w Polsce platforma VOD umożliwiająca oglądanie filmów online na żądanie, uruchomiona w grudniu 2007 roku. Biblioteka Cineman VOD liczy ponad 1.000 pełnometrażowych filmów, zarówno nowości kinowych, jak i hitów z ostatnich lat. Baza filmów jest co miesiąc uaktualniania.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...
reklama