reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa wersja serwisu Cineman.pl już dostępna

dodano: 2019-12-10 11:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Insys

Cineman pl Na początku grudnia br. wystartowała nowa odsłona Cineman.pl - portalu VOD, który umożliwia oglądanie filmów online. Za wdrożenie odpowiada firma Insys Video Technologies, z którą Cineman współpracuje od startu serwisu w 2007 roku. Na początku platforma oferowała oglądanie filmów jedynie za pośrednictwem przeglądarek internetowych, a od 2013 roku aplikacja jest dostępna także na telewizorach Samsung Smart TV.

Cineman pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa odsłona serwisu to m.in. zupełnie inny, nowoczesny interfejs w portalu WWW i na telewizorach z systemem Samsung Smart TV Tizen oraz w nowych aplikacjach mobilnych dla systemów Android i iOS. Cineman oferuje także wsparcie dla AirPlay oraz Chromecast. Platforma zyskała zupełnie nowe funkcjonalności zarówno dla użytkownika, jak i od strony zarządzania usługą przez administratorów.

Aktualizacja portalu Cineman.pl oraz jej aplikacje zostały oparte na najnowszej wersji platformy InsysVOD, stworzonej przez Insys Video Technologies. Jest to kompleksowe i elastyczne rozwiązanie skierowane do firm posiadających bibliotekę treści wideo, którą chcą udostępnić w internecie. Platformę charakteryzuje nowoczesny interfejs dla użytkownika, stworzony pod kątem najbardziej skutecznej i atrakcyjnej ekspozycji treści wideo. Jednym z takich elementów jest Lista List™, unikalny mechanizm rekomendacji i promocji treści za pomocą dedykowanych list oraz banerów graficznych i wideo. Kolejną użyteczną funkcją jest „kontynuuj oglądanie”, umożliwiająca odtwarzanie na innym urządzeniu danego materiału od momentu, w którym został wcześniej zakończony.
 

Zarówno w przypadku InsysVOD, jak i w pozostałych oferowanych przez nas rozwiązaniach, dla naszych klientów najważniejsza jest kompleksowość usług. Aplikacje tworzymy od początku do końca. Klient nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy czy ekspertów z zakresu IT. Zapewniamy pełne wsparcie na starcie, przeprowadzamy przez całe wdrożenie, a następnie stale monitorujemy i utrzymujemy platformę

- mówi Ernest Kałaczyński, Area Sales Manager w Insys Video Technologies.

Cineman.pl jest spółką Monolith Films - niezależnego dystrybutora filmowego działającego na polskim rynku. Jest to pierwsza w Polsce platforma VOD umożliwiająca oglądanie filmów online na żądanie, uruchomiona w grudniu 2007 roku. Biblioteka Cineman VOD liczy ponad 1.000 pełnometrażowych filmów, zarówno nowości kinowych, jak i hitów z ostatnich lat. Baza filmów jest co miesiąc uaktualniania.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama