reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe sezony seriali w styczniu w AXN Black

dodano: 2019-12-11 03:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Black Były więzień wplątany w wojnę bogów w Ameryce i agentka FBI (Federal Bureau of Investigation), która próbuje odbudować swoje życie po 6 latach niewoli. Na początek 2020 roku, czyli na styczeń, kanał AXN Black przygotował dla widzów premiery seriali „Amerykańscy bogowie” (sezon 2.) oraz „Absentia” (sezon 2.).

AXN Black


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Amerykańscy bogowie” to serial na podstawie powieści Neila Gaimana o tym samym tytule. Głównym bohaterem produkcji jest Cień - mężczyzna skazany na sześć lat więzienia za obrabowanie kasyna. Na kilka dni przed wyjściem na wolność dowiaduje się, że jego ukochana żona zginęła w wypadku samochodowym. W samolocie, którym leci na pogrzeb Laury, Cień poznaje tajemniczego pana Wednesdaya. Losy obu mężczyzn splatają się: Cień odkrywa, że Wednesday jest inkarnacją Odyna (boga panteonu nordyckiego), a ludzką postać przybrały także bóstwa innych kultur i religii. Bohater zostaje wciągnięty w konflikt pomiędzy starymi a nowymi bogami. Premiera 2. sezonu serialu „Amerykańscy bogowie” odbędzie się w piątek, 3 stycznia 2020 roku o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w piątki o godzinie 22:00 w AXN Black (więcej tutaj).

„Absentia” to historia agentki FBI, Emily Byrne (w tej roli znana z serialu „Castle” Stana Katic), która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw. W 2. sezonie serialu Emily, po odnalezieniu i zabiciu swojego oprawcy, stara się wrócić do równowagi po sześciu latach fizycznych i psychicznych tortur. Odbudowuje relacje z synem, jednak nie może zapomnieć o mrocznej stronie swojej przeszłości. Namawia bostońskiego policjanta, Tommy’ego Gibbsa, do rozpoczęcia tajnego dochodzenia w sprawie jej tajemniczej przeszłości. Kiedy śledztwo staje się śmiertelnie niebezpieczne ryzykuje wszystko, aby odkryć prawdę i chronić swoją rodzinę. Premiera 2. sezonu serialu „Absentia” odbędzie się w piątek, 31 stycznia 2020 roku o godzinie 22.00. Kolejne odcinki w piątki o godzinie 22.00 w AXN Black (więcej tutaj).
 
Stana Katic w serialu „Absentia”, foto: Sony Corporation
Stana Katic w serialu „Absentia”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

619 zł Więcej...
reklama