reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje The Lego Channel

dodano: 2019-12-11 15:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: digitaltveurope.com

The Lego Channel Duńska grupa Lego, znana na całym świecie z produkcji klocków, nawiązała współpracę z firmą zajmującą się dystrybucją treści wideo - Future Today, aby uruchomić usługę streamingową. The Lego Channel to darmowa aplikacja dla dzieci, która jest dostępna na takich platformach OTT, jak Roku, Fire TV i Apple TV.

The Lego Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Biblioteka The Lego Channel zawiera ponad 1000 materiałów wideo, w tym treści powiązane z takimi markami, jak Lego Ninjago, Lego Friends i Lego City, a także specjalne produkcje, w tym Lego Jurassic World.

Wśród materiałów znajdują się także filmiki z recenzjami nowych zestawów klocków Lego oraz na temat tego, jak budować lepsze modele. Oprócz tego można obejrzeć materiały takich youtuberów, jak Rebrickulous.
 

- Misją grupy Lego jest inspirowanie i rozwijanie konstruktorów jutra - powiedział Jay Shah, dyrektor ds. globalnych treści Lego. - Dzięki uruchomieniu kanału Lego możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby dzieci, które zobaczą naprawdę zabawne i wciągające treści, aby inspirować kreatywność i wyobraźnię oraz zachęcać do nauki.

Future Today uruchomiło swój pierwszy pakiet kanałów OTT w 2011 roku, a obecnie współpracuje w zakresie treści z ponad 350 partnerami - pomaga w dystrybucji, marketingu i monetyzacji ich treści poprzez tworzenie dedykowanych kanałów dla platform OTT.

Lego inwestuje w treści wideo powiązane ze swoimi produktami już kilku lat. Na całym świecie znany jest program reality show „Lego Masters” dystrybuowany przez Endemol Shine Group. Natomiast Waddell Media wyprodukowało kilka dokumentów, w tym „The Secret World of Lego” ukazujący główną siedzibę firmy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...
reklama