reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Małgorzata Seck pokieruje w T‑Mobile Polska rozwojem usług TV

dodano: 2019-12-11 16:07
autor: Jerzy Kruczek | źródło: T-Mobile Polska

Małgorzata Seck Od stycznia 2020 roku do zespołu T‑Mobile Polska dołączy Małgorzata Seck, która poprowadzi w firmie departament pracujący nad rozwojem usług TV. Zespół pod kierownictwem Seck będzie odpowiedzialny za opracowanie strategii oraz projektowanie i rozwój produktów telewizyjnych, a w tym również za monitorowanie ich wejścia na rynek usług konwergentnych. Seck będzie zarządzała portfolio produktów dla segmentu TV oraz projektowaniem i promocją treści.

T-Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Małgorzata Seck to managerka ze specjalizacją w obszarze TV, VOD i telekomunikacji z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. W czasie swojej wieloletniej kariery zajmowała się tworzeniem i zarządzaniem kanałami TV, jak również rozwojem oferty i produktów telewizji płatnej oraz nadzorem produkcji telewizyjnych i filmowych.

Przez ostatnie cztery lata współpracowała z Orange Polska, gdzie jako dyrektor telewizji i kontentu była odpowiedzialna m.in. za tworzenie i realizację strategii obejmującej produkty oraz usługi TV i VOD. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju produktów wideo w Netii oraz dyrektora kanałów MiniMini+, MiniMax/ZigZap, Hyper, Kuchnia+ i Domo+ w Canal+ Cyfrowy.

Małgorzata Seck ukończyła Filmoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Ma również tytuł magistra Université de Lyon II, na kierunku Kino i Media oraz MBA Akademii Leona Koźmińskiego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

89 zł Więcej...
reklama