reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-11 - 2020-08-12 - 2020-08-13

Sport w polskiej TV 12.12.2019

dodano: 2019-12-11 12:24 | aktualizacja: 2019-12-11 20:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Borussia Mönchengladbach – Istanbul Basaksehir FK. Transmisje live z Diriyah Tennis Cup tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
VK Jihostroj Czeskie Budziejowice – Cucine Lube Civitanova
Komentarz: Maciej Świniarski, Witold Roman

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Trentino Volley – Fenerbahce SK
Komentarz: Maciej Świniarski, Paweł Siezieniewski
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: Scottish Open:
Dzień 4

19:45 Snooker: Scottish Open:
Dzień 4

22:00 Snooker: Scottish Open:
Dzień 4
 
Eurosport 2

14:00 Tenis: Diriyah Tennis Cup:
1/4 finału

16:00 Tenis: Diriyah Tennis Cup:
1/4 finału

18:00 Tenis: Diriyah Tennis Cup:
1/4 finału

20:00 Tenis: Diriyah Tennis Cup:
1/4 finału
 
Fightklub

21:30 Boks - walka:
Sandor Martin – Joe Hughes
 
Golf Channel

02:00 (so/nd) Golf: PGA Tour, Melbourne:
2. runda
 
Polsat Sport Premium 1

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Eintracht Frankfurt – Vitoria Guimaraes

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Borussia Mönchengladbach – Istanbul Basaksehir FK​​​​​​​
 
Polsat Sport Premium 2

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Stade Rennes – SS Lazio

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Porto – Feyenoord Rotterdam
 
Polsat Sport Premium 3

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Dynamo Kijów – FC Lugano

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers FC – Young Boys Berno
 
Polsat Sport Premium 4

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Kopenhaga – Malmö FF

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PFC Ludogorets 1945 Razgrad – Ferencváros Budapeszt
 
Polsat Sport Premium 5

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Getafe CF – FK Krasnodar

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Roma – Wolfsberger Athletik Club
 
Polsat Sport Premium 6

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Standard Liege – Arsenal FC

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Manchester United – Alkmaar Zaanstreek
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. Liga:
Exact System Norwid Częstochowa – AZS AGH Kraków

20:30  Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów
 
Polsat Sport Extra

18:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Fenerbahce Beko Stambuł – Anadolu Efes Stambuł
 
Sportklub

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
Füchse Berlin – THW Kiel


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama