reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kasia Kowalska z muzyką do serialu TVN „Motyw”

dodano: 2019-12-13 03:52 | aktualizacja: 2019-12-13 11:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Discovery

TVN „Motyw” Odpowiedni klimat serialu, zwłaszcza kryminalnego, tworzy między innymi muzyka. Specjalnie dla serialu „Motyw” muzykę skomponował Radzimir Dębski „Jimek”, a piosenkę pod tytułem „Przerwij sen” nagrała Kasia Kowalska. W serialu pojawią się także rockowe brzmienia zespołu Magnificent Muttle oraz klimatyczna piosenka nagrana przez jedną z aktorek, Grażynę Sobocińską. Młoda serialowa Luiza Porębska zaśpiewa utwór pod tytułem „Samotność”, stworzony specjalnie na potrzeby produkcji. Serial ten zadebiutował właśnie w serwisie Player. W telewizji TVN pojawi się wiosną 2020 roku. Producentami serialu są DGA Studio i Jake Vision.

TVN „Motyw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Utalentowany Radzimir Dębski „Jimek” to kompozytor, dyrygent i producent muzyczny, którego koncerty przyciągają tysiące ludzi. Kasia Kowalska, polska piosenkarka rockowa, to również ikona, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Artyści swoim talentem wsparli produkcję nowego serialu „Motyw”. Jimek odpowiedzialny jest za muzykę w serialu oraz skomponowanie czołówki. Piosenkę Kasi Kowalskiej będzie można usłyszeć w jednym z odcinków.

W serialu pojawią się także rockowe brzmienia zespołu Magnificent Muttle oraz klimatyczna piosenka nagrana przez jedną z aktorek, Grażynę Sobocińską. Młoda serialowa Luiza Porębska zaśpiewa utwór pod tytułem „Samotność”, stworzony specjalnie na potrzeby produkcji.

„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie - Luiza, Czarna oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w Gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Marcin Porębski  „Maks”(Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska). Czarna nie przyznaje się do winy. Sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa. Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi (Michał Czernecki), śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał... motyw? Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Nie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto strzelał. Aby rozwiązać zagadkę, trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice (więcej tutaj i tutaj).

Producentem serialu jest DGA Studio, Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński, na zlecenie dla TVN. Na antenie „Motyw” zadebiutuje wiosną 2020 roku.
 
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Motyw”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Motyw”, foto: TVN Discovery


„Motyw” - premiera wiosną 2020 roku w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...