reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

Sport w polskiej TV 14.12.2019

dodano: 2019-12-13 13:05 | aktualizacja: 2019-12-13 19:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Wisła Płock. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

16:00 Piłka nożna: LaLiga:
Real Sociedad – FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Watford FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: LaLiga:
Real Sociedad – FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Watford FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga:
Atletico Madryt – CA Osasuna
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Phoenix Suns – San Antonio Spurs
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
TSV Hartberg – Red Bull Salzburg
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: LaLiga:
Granada CF – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC – UC Sampdoria
Komentarz: Dominik Guziak, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship:
Birmingham City – West Bromwich Albion
Komentarz: Dominik Guziak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – RB Lipsk
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – SV Wahen Wiesbaden
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Brescia Calcio – US Lecce
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: LaLiga:
Granada CF – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – Parma Calcio 1913
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC – UC Sampdoria
Komentarz: Dominik Guziak, Filip Kapica
 
Eurosport 1

09:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Supergigant kobiet

11:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta kobiet

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:55 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs drużynowy

19:45 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału
 
Eurosport 2

14:30 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału

18:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

21:45 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Whistler:
Zawody

23:10 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Whistler:
Zawody
 
Golf Channel

06:00 Golf: PGA Tour, Melbourne:
3. runda

02:00 (so/nd) Golf: PGA Tour, Melbourne:
3. runda
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga:
Athletic Bilbao – SD Eibar
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Pomi Casalmaggiore – Bosca S.Bernardo Cueno
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – Enea Astoria Bydgoszcz

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Trefl Gdańsk

22:30 Boks: Gala, Kościerzyn: 
Nikodem Jeżewski – Tamas Lodi

01:00 (so/nd) Sporty walki: Babilon Fight Night 1: 
Michał Cieślak – Olanrewaju Durodola

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Terence Crawford – Egidijus Kavaliauskas
 
Polsat Sport Extra

08:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nagano:
Bieg na 500 m mężczyzn

08:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nagano:
Bieg na 1000 m kobiet

09:10 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nagano:
Bieg drużynowy mężczyzn

09:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nagano:
Bieg na 3000 m kobiet

11:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta kobiet

13:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

14:55 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Lake Placid:
1. przejazd czwórek mężczyzn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn

20:00 Bobsleje: Puchar Świata, Lake Placid:
1. przejazd dwójek kobiet

21:35 Bobsleje: Puchar Świata, Lake Placid:
2. przejazd dwójek kobiet

00:15 (so/nd) Sporty walki: UFC 245: 
Kamaru Usman – Colby Covington
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Gala, Kościerzyn: 
Nikodem Jeżewski​​​​​​​ – Tamas Lodi
 
Polsat Sport News

06:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Thaiwoo:
Zawody 

09:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Pekin:
Zawody

12:30 Snowboard: Puchar Świata, Pekin:
Zawody

14:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

17:30 Bobsleje: Puchar Świata, Lake Placid:
2. przejazd czwórek mężczyzn

18:35 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

19:00 Boks: Gala, Kościerzynie: 
Nikodem Jeżewski – Tamas Lodi
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Galatasaray Doga Sigorta

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Ogm Ormanspor – Tofaş

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko

19:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: 
Artego Bydgoszcz – Arka Gdynia
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs drużynowy
 
TVP 2

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
 
TVP Sport

08:30 Biegi narciarskie: Ski Classics, La Ventosa:
Bieg mężczyzn

10:10 Biegi narciarskie: Ski Classics, La Ventosa:
Bieg kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs drużynowy

18:30 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata: 
CF Monterrey – Al-Sadd SC

21:00 Sporty walki: Enfusion 94:
Kevin Hessling – Aziz Kallah

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
San Jose Sharks – Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...
reklama