reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-12-15 - 2019-12-16 - 2019-12-17

Sport w polskiej TV 15.12.2019

dodano: 2019-12-14 11:15 | aktualizacja: 2019-12-15 13:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich na TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Everton FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – ŁKS Łódź
Komentarz: Cezary Olbrycht, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Cracovia
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

19:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Phoenix Suns – San Antonio Spurs
 
CANAL+ Sport 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans – Orlando Magic
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – ŁKS Łódź
Komentarz: Cezary Olbrycht, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce – Cracovia
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Now

14:00 Piłka nożna: LaLiga:
Celta Vigo – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

16:00 Piłka nożna: LaLiga:
RCD Espanyol – Real Betis
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Lipiński
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – Torino FC
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma – SPAL 2013
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga:
Valencia CF – Real Madryt
Komentarz: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 2

12:00 Piłka nożna: LaLiga:
Getafe CF – Real Valladolid
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Kuba Ostrowski
 
15:00 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Udinese Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica  

18:30 Piłka nożna: LaLiga:
Sevilla FC – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
20:45 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC – Atalanta Bergamo
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski 
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: LaLiga:
Sevilla FC – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

08:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Malezja:
Wyścig

09:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
1. przejazd slalomu mężczyzn

11:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Malezja:
Wyścig

12:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny

19:45 Snooker: Scottish Open:
Finał
 
Eurosport 2

10:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

12:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

13:45 Snooker: Scottish Open:
Finał

18:00 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – BC Tsmoki-Mińsk
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga:
Celta Vigo – RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

16:00 Piłka nożna: LaLiga:
RCD Espanyol – Real Betis
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Lipiński
 
Polsat Sport Premium 1

16:45 Piłka nożna: Eredivisie:
AZ Alkmaar – AFC Ajax
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu CMC Zawiercie

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Start Lublin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Będzin – Cuprum Lubin
 
Polsat Sport Extra

07:00 Badminton: BWF World Tour Finals:
Finał

08:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nagano:
Bieg na 500 m kobiet

08:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nagano:
Bieg na 1000 m mężczyzn

09:10 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nagano:
Bieg drużynowy kobiet

09:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Nagano:
Bieg na 5000 m mężczyzn

12:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie kobiet

12:40 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta mężczyzn

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Lake Placid:
1. przejazd czwórek mężczyzn
    
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów
 
Polsat Sport News

06:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Thaiwoo:
Zawody 

09:07 Badminton: BWF World Tour Finals, Guangzhou:
Finał

10:07 Badminton: BWF World Tour Finals, Guangzhou:
Finał

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – PSV Eindhoven    

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia – Leo Shoes Modena
 
Sportklub

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
TVB 1898 Stuttgart – THW Kiel

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Bergischer HC – SC Magdeburg

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – Unicaja Malaga
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

04:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:  
San Jose Sharks – Vancouver Canucks

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MMTS Kwidzyn – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs indywidualny

20:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
1. runda

23:05 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Winnipeg Jets – Philadelphia Flyers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama