reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Informacyjny Ukraina 24 z transmisją od 16 grudnia [wideo]

dodano: 2019-12-13 12:33 | aktualizacja: 2019-12-15 12:07
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Rinat Achmetow Media Group Ukraine Rinat Achmetow, najbogatszy człowiek na Ukrainie, właściciel holdingu medialnego Media Group Ukraine, już 16 grudnia 2019 roku uruchomi nowy, ogólnokrajowy kanał informacyjny Ukraina 24. Świadczą o tym filmy na YouTube, w których nadawca przedstawia prezenterów telewizyjnych.

https://i.ytimg.com/vi/It2dwKen5Ho/maxresdefault.jpg
Ukraina 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Ukraina 24 przekazywać ma 15 godzin treści na żywo – serwisy, programy informacyjne i studyjne ze znanymi politykami i ekspertami, a także projekty autorskie i ekskluzywne wywiady. Nowy, całodobowy kanał uruchamia dział zajmujący się wiadomościami dla głównej stacji telewizyjnej Ukraina.

Już 16 grudnia na każdym ekranie kraju. Rozumiemy co ważne. Zagadnienia o tym, co niepokoi. Odpowiedzi, które mogą pomóc. Ogólnonarodowy kanał informacyjny Ukraina 24. Jesteśmy tam, gdzie tworzy się przyszłość. Więcej nie trzeba przełączać kanałów, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się na Ukrainie

- czytamy w oświadczeniu.

2 grudnia br. rozpoczęły się emisje testowe w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 operatora Zeonbud.
Są nadawane codzienne wiadomości kanału Ukraina i transmisje z posiedzeń Rady Najwyższej.7 listopada br. Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia głosowała za przekształceniem licencji niszowej stacji Eskulap TV, przejętej kilka lat temu przez koncern Rinata Achmetowa od warunkowej grupy nadawców związanych z Aleksandrem Janukowyczem, synem byłego prezydenta Ukrainy, Wiktora. Kanał telewizyjny zmienił logo na Ukraina 24 i zawartość programową z tematyki informacyjno-edukacyjnej na wyłącznie informacyjną. Z założenia Eskulap TV miał prezentować programy medyczne.

Wkrótce Media Group Ukraine ma uruchomić swój trzeci kanał sportowy Futbol 3 oraz kilka płatnych stacji z zachodnimi serialami.

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama