reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fabiańscy wygrali „Czar par” 4 w TVP2

dodano: 2019-12-16 03:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Czar par” W piątek, 13 grudnia br. na antenie kanału TVP2 (a w kolejnych dniach pokazany zostanie w stacjach TVP Polonia, TVP Wilno, TVP HD i TVP Rozrywka) wyemitowany został premierowo dwunasty odcinek czwartego sezonu programu „Czar par”. Był to finał tej edycji. Wystąpili Anna Wyszkoni, Izabella Krzan, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek-Hakiel, Marcin Hakiel, Dorota Chotecka-Pazura i Radosław Pazura. Zwycięzcami okazali się Katarzyna Fabiańska i Krzysztof Fabiański. Zwycięska para zdobyła nagrodę główną - 300 tys. złotych.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Czar par”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Czar par” to program, który zagościł na antenie TVP2 we wrześniu 2019 roku, powracając do Telewizji Polskiej po 23 latach przerwy (wcześniej był emitowany w TVP1). Pary biorące udział w programie przez 12 tygodni były poddawane testom, które ukazywały ich usposobienie, umiejętność współpracy i charakter związku. Uczestnicy realizowali zadania pod okiem czujnych jurorów - dwóch gwiazdorskich małżeństw z długoletnim stażem: Katarzyny Cichopek-Hakiel i Marcina Hakiela oraz Doroty Choteckiej-Pazury i Radosława Pazury.

W finałowym odcinku nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji, a uczestnicy musieli zmierzyć się z wyzwaniami, wymagającymi pokonania swoich lęków i słabości. Do rywalizacji przystąpiły cztery pary, które wzięły udział w czterech konkurencjach - po tych zmaganiach wyłoniono dwa małżeństwa, które przeszły do finalnego etapu („Czar par. Dogrywka”).

Jak czytamy w komunikacie, zwycięska para Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy to uczestnicy, których w pierwszych odcinkach trudno było wyłapać z tłumu, ale z biegiem czasu rozwinęli skrzydła i udowodnili, że stanowią zgrane i wspierające się małżeństwo. Para z wielkim poświęceniem walczyła o wygraną do samego końca, szczególnie zachwycając widzów w rundzie „Minuta szczerości”.

O zwycięstwie w ramach etapu „Czar par. Dogrywka”, a tym samym o wygranej całego programu, zdecydowali widzowie w specjalnym głosowaniu SMS-owym. Do zwycięzców trafiła nagroda główna w wysokości 300 tys. złotych, którą wręczył Mateusz Matyszkowicz, członek zarządu Telewizji Polskiej (więcej tutaj).
 
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Izabella Krzan w programie „Czar par”, foto: TVP
Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel w programie „Czar par”, foto: TVP
Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel w programie „Czar par”, foto: TVP
Anna Mucha w programie „Czar par”, foto: TVP
Anna Mucha w programie „Czar par”, foto: TVP
Katarzyna Fabiańska i Krzysztof Fabiański w programie „Czar par”, foto: TVP
Katarzyna Fabiańska i Krzysztof Fabiański w programie „Czar par”, foto: TVP


„Czar par” - sezon 4., emisja w TVP Polonia, TVP Wilno, TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama