reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„NOS4A2” - sezony 1. i 2. w AMC

dodano: 2019-12-15 23:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC „NOS4A2” Pierwszy sezon „NOS4A2”, serialu utrzymanego w gatunku horroru nadprzyrodzonego, będzie mieć polską premierę w czwartek, 9 stycznia 2020 roku o godz. 22:00 w kanale AMC. Polską premierę drugiego sezonu zaplanowano na czerwiec 2020 roku, niedługo po premierze w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Seria, w obsadzie której znaleźli się Ashleigh Cummings, Jahkara Smith, Virginia Kull, Zachary Quinto i Chris McKinney, została wyprodukowana przez AMC Studios we współpracy z Tornante Television.

AMC „NOS4A2”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„NOS4A2” to adaptacja bestsellerowej powieści Joego Hilla z 2013 roku o tym samym tytule. Serial skupia się na Vic McQueen, granej przez Ashleigh Cummings (Szczygieł), utalentowanej dziewczynie, która odkrywa w sobie nadnaturalną umiejętność do odnajdywania zagubionych rzeczy. Ten dar sprawia, że wchodzi w drogę nieśmiertelnemu Charliemu Manxowi, granemu przez nominowanego do nagrody Emmy Zachary’ego Quinto („Star Trek”, „American Horror Story”). Manx posiada nadprzyrodzone moce, które pozwalają mu żywi się duszami dzieci by zachować wieczną młodość. To, co z nich zostaje zabiera do Christmaslandu (Gwiazdkowej Krainy) - dziwacznego tworu swojej wyobraźni. Tu codziennie trwa Boże Narodzenie, a bycie smutnym jest wbrew zasadom. Vic stara się pokonać Manxa i uratować jego ofiary, ale sama musi uważać, by nie popaść w obłęd i nie stać się jedną z nich.

- Ten niesamowity serial wykorzystuje cały potencjał przerażającej powieści Joego Hilla. Całość jest sprawnie zarządzana przez Jami O’Brien, a role Zacharego Quinto, Ashleigh Cummings i reszty utalentowanych aktorów zasługują na największe uznanie - powiedział David Madden, szef programmingu AMC, BBC America, IFC, SundanceTV i AMC Studios, po ogłoszeniu w tym roku, że serial „NOS4A2” będzie kontynuowany. - Od samego początku „NOS4A2” trzymał widzów w napięciu - a teraz jesteśmy gotowi, by ponownie zanurzyć się w tę opowieść w drugim sezonie - dodał.

- Jestem podekscytowana możliwością przeniesienia do telewizji dalszej części wspaniałej powieści Joego Hilla. Joe ma niespotykaną wyobraźnię - powiedziała Jami O’Brien, producentka wykonawcza serialu „NOS4A2”, showrunnerka. - Uwielbiam ten świat i te postaci, a nasi koledzy z AMC byli wspaniałymi partnerami. Jestem wdzięczna za to, że mogę być częścią świata NOS4A2” - dodała.


Producentami wykonawczymi serialu „NOS4A2” jest showrunnerka Jami O’Brien („Fear the Walking Dead”, „Hell on Wheels”), Lauren Corrao, dyrektor generalny Tornante Television, i Joe Hill.  Poza Quinto i Cummings w serii występują Ólafur Darri Ólafsson („Lady Dynamite”) jako Bing Partridge, Virginia Kull („The Looming Tower”) jako Linda McQueen, Ebon Moss-Bachrach („The Punisher”) jako Chris McQueen i Jahkara Smith (aka Sailor J) jako Maggie Leigh. Seria została wyprodukowana przez AMC Studios we współpracy z Tornante Television.
 
Ashleigh Cummings w serialu „NOS4A2”, foto: AMC Networks International
Ashleigh Cummings w serialu „NOS4A2”, foto: AMC Networks International
Jahkara Smith w serialu „NOS4A2”, foto: AMC Networks International
Jahkara Smith w serialu „NOS4A2”, foto: AMC Networks International
Jahkara Smith i Chris McKinney w serialu „NOS4A2”, foto: AMC Networks International
Jahkara Smith i Chris McKinney w serialu „NOS4A2”, foto: AMC Networks International


„NOS4A2” - sezon 1., premiera w czwartek, 9 stycznia 2020 roku o godz. 22:00, sezon 2., premiera w czerwcu 2020 roku w kanale AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...
reklama