reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Problemy z dostępnością TVP Polonia w Amerykach

dodano: 2019-12-16 01:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Polonia Telewizja Polska w wydanym komunikacie poinformowała, że ze względu na wygaśnięcie umowy na dystrybucję TVP Polonia w obu Amerykach, może nastąpić przerwa w dostępności programu tej stacji na terytoriach Ameryki Północnej i Ameryki Południowej.

TVP Polonia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Problemy z odbiorem kanału TVP Polonia dotyczą wyłącznie Ameryki Północnej i Ameryki Południowej (więcej tutaj). Na pozostałych rynkach, w tym w Polsce, nie ma żadnych utrudnień. W naszym kraju stacja ta dostępna jest dla abonentów platform Cyfrowy Polsat (więcej tutaj), Canal+ (więcej tutaj) i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV, a także w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E) (więcej tutaj).

TVP Polonia to kanał Telewizji Polskiej o profilu ogólnym. W jego ofercie widzowie znajdą programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, filmy, seriale, magazyny, reportaże i dokumenty. Stacja nadaje od 1993 roku (więcej tutaj).
 
Komunikat Telewizji Polskiej o problemach z dostępnością kanału TVP Polonia na terytoriach Ameryki Północnej i Ameryki Południowej, foto: TVP
Komunikat Telewizji Polskiej o problemach z dostępnością kanału TVP Polonia na terytoriach Ameryki Północnej i Ameryki Południowej, foto: TVP


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...