reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Puls produkuje fabularny serial sensacyjny

dodano: 2019-12-17 13:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Telewizja Puls TV Puls Puls 2 Puls2 Telewizja Puls szykuje fabularny serial sensacyjny, do które gozdjęcia ruszą w 2020 roku. Producentem wykonawczym jest Lightcraft Productions, a producentem nadzorującym z ramienia Telewizji Puls - Katarzyna Fukacz, która rozpoczęła współpracę ze stacją. Nadawca na razie nie podaje ani tytułu tego serialu, ani kiedy zadebiutuje on na antenach kanałów TV Puls i Puls 2. Ma on być ponadto dostępny na światowych rynkach.

Telewizja Puls TV Puls Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Telewizja Puls podpisała umowę na realizację wysokobudżetowego serialu sensacyjnego z myślą o widzach, którzy poszukują emocji i znakomitej rozrywki na najwyższym poziomie. Przed nami olbrzymie wyzwanie, gdyż szykujemy serial nie tylko dla TV Puls na rynek polski, ale również na światowy - powiedział Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls, nadawcy kanałów TV Puls i Puls 2. - Bardzo cieszymy się na współpracę z panią Katarzyną Fukacz, która z naszego ramienia, wraz z zespołem Telewizji Puls, objęła nadzór produkcyjny nad tym ważnym projektem, oraz na współpracę z firmą Lightcraft Productions - przyjmującą rolę producenta wykonawczego - dodał.

- Ogromnie cieszymy się ze współpracy z TV Puls. Naszym celem jest dostarczenie serialu na najwyższym poziomie oraz takiej rozrywki, jakiej dotąd nie było na rynku polskim

- powiedział Mike Zawadzki, partner w firmie Lightcraft Productions.

Katarzyna Fukacz - współtwórczyni firmy Akson Studio, gdzie pracowała przez ponad 20 lat. Ma w swoim dorobku ponad 200 spektakli Teatru Telewizji TVP, 20 polskich projektów filmowych i koprodukcji zagranicznych. Wśród tytułów należy wymienić - filmy: „Katyń”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei” i „Miasto 44”, oraz seriale: „Twarzą w twarz”, „Oficerowie”, „Misja Afganistan”, „Czas honoru”, „Magda M.” i „Przepis na życie”.

Lightcraft Productions - firma działająca w zakresie postprodukcji, animacji i efektów wizualnych do projektów reklamowych, telewizyjnych, filmowych oraz na potrzeby nowych mediów w projektach polskich i zagranicznych. Studio zostało założone w 1997 roku przez Daniela Markowicza. Firma aktualnie planuje rozwój w zakresie realizacji własnych produkcji filmowych oraz projektów serialowych o charakterze rozrywkowym, skierowanych do szerokiej widowni.

Polski fabularny serial sensacyjny - premiera wkrótce w kanałach TV Puls i Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...