reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2019-12-17 19:50 | aktualizacja: 2019-12-18 10:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje W dniach 24-26 grudnia br., czyli w święta Bożego Narodzenia, Radio Złote Przeboje (Agora) zaprasza swoich słuchaczy na takie audycje, jak „Wieczór kolęd”, „Kolędowanie z Pectusami”, „Cudowne święta”, „Święta na sprzedaż”, „Zimowa opowieść, czyli Sting w Radiu Złote Przeboje” i „Święta na złoto”.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na nadchodzące Boże Narodzenie zespół Radia Złote Przeboje przygotował specjalne propozycje dla słuchaczy. Rozgłośnia będzie im towarzyszyć z kolędami podczas Wigilii, a w kolejnych dniach zaprosi m.in. do wspólnego śpiewania z zespołem Pectus oraz powrotu do czasów premiery najbardziej znanych świątecznych przebojów. W drugim dniu świąt na antenie pojawi się rozmowa Tomasza Brhela z Gordonem Matthew Sumnerem „Stingiem”, w której artysta opowie, jak wyglądało Boże Narodzenie w jego rodzinnym domu i czy dziś ma czas, żeby je spokojnie obchodzić.

Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje rozpocznie już tradycyjnie „Wieczór kolęd”, nadawany we wtorek, 24 grudnia br. - w Wigilię do północy. Od godziny 15:00 słuchacze stacji będą mogli przygotowywać i jeść wigilijną kolację przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd (więcej tutaj).

W środę, 25 grudnia br. zespół rozgłośni zaprosi wszystkich na audycję, w której o swoich świętach opowiedzą bracia Szczepanikowie, czyli zespół Pectus. Bracia zaśpiewają też kolędy w wersji akustycznej, specjalnie dla słuchaczy Radia Złote Przeboje. „Kolędowanie z Pectusami”, prowadzone przez Piotra Jaworskiego, będzie na antenie od 10:00 do 14:00.

A tuż po nim historie nieprawdopodobnych zdarzeń, cudów i sytuacji, które mogły wydarzyć się tylko w niezwykłym świątecznym czasie, opowie Jerzy Telesiński w audycji „Cudowne święta”, nadawanej do godziny 18:00.

Wieczorem w pierwszym dniu świąt Bożego Narodzenia (od 18:00 do 22:00) słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli przenieść się w czasie do lat, w których na listach przebojów debiutowały piosenki „Last Christmas” czy „All I Want For Christmas Is You”. Czym żyliśmy w Polsce i na świecie w grudniowe wieczory lat 80. czy 90. ubiegłego wieku? O tym wszystkim przypomni Tomasz Brhel.

Kto wymyślił renifera Rudolfa i po co? W audycji „Święta na sprzedaż”, nadawanej w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - w czwartek, 26 grudnia br. od 10:00 do 14:00, Jerzy Telesiński postara się wyjaśnić, ile w świętach jest prawdziwego ducha, a ile sprytnie przemyślanych zabiegów marketingowych.

Słuchacze Radia Złote Przeboje dowiedzą się też, jak wyglądały święta Bożego Narodzenia w rodzinnym domu Stinga i czy on sam ma dziś czas, żeby je spokojnie obchodzić. Wywiad z artystą przeprowadził Tomasz Brhel. „Zimowa opowieść, czyli Sting w Radiu Złote Przeboje” pojawi się na antenie w czwartek, 26 grudnia br. w godzinach 14:00-18:00.

Rozgłośnia zakończy świąteczny czas audycją Tomasza Florkiewicza, w której polscy złoci medaliści opowiedzą o swoich świątecznych wspomnieniach. Programu „Święta na złoto” z udziałem m.in. Otylii Jędrzejczak i Roberta Korzeniowskiego, będzie można słuchać od 18:00 do 22:00.

Specjalne audycje Radia Złote Przeboje przygotowane na święta Bożego Narodzenia wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora
Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...