reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Policja i sądy w styczniu w CI Polsat

dodano: 2019-12-18 00:59 | aktualizacja: 2019-12-18 02:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W styczniu 2020 roku kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Nocny patrol” (sezon 8.), „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” i „Łowca zbrodni” (sezon 8.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w styczniu 2020 roku w telewizji Crime+Investigation Polsat widzowie sprawdzą, co naprawdę dzieje się w amerykańskich sądach - w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”. Joe Kenda, jeden z najbardziej skutecznych śledczych w Stanach Zjednoczonych Ameryki, powraca w nowym sezonie programu „Łowca zbrodni”, a seria „Nocny patrol” pokaże widzom realia zawodu policjanta.

Styczeń 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Nocny patrol” 8 („Live PD: Police patrol” 8)
emisja: w niedziele o 21:00

Program „Nocny patrol” przynosi widzom niefiltrowany obraz funkcjonariuszy organów ścigania działających w całej Ameryce. Funkcjonariusze niemal codzienne stoją w obliczu śmierci. Program ukazuje pracę wydziałów szeryfa, patroli drogowych i lokalnych wydziałów policji w różnych jurysdykcjach - od Connecticut po Arizonę (więcej tutaj).

„Najbardziej szokujące przypadki sądowe” („Court Cam”)
emisja: w środy (od 15 stycznia 2020 roku) o 22:00

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych - od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.

„Łowca zbrodni” 8 („Homicide Hunter” 8)
emisja: w czwartki (od 23 stycznia 2020 roku) o 22:00

Porucznik Joe Kenda i jego zespół z Colorado Springs rozwiązali 387 spraw o zabójstwo, osiągając 92 proc. wykrywalności. W każdym odcinku Joe Kenda opowiada o najciekawszych i najtrudniejszych w swojej karierze śledztwach w sprawie zabójstwa, czemu towarzyszą udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń. - „Łowca zbrodni” pokazuje od kuchni pracę jednego z najlepszych śledczych na świecie i sposoby, jakimi rozwiązuje się autentyczne sprawy kryminalne - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Dan Abrams w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, foto: A+E Networks
Dan Abrams w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama