reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Śluby i filmy w styczniu w Lifetime

dodano: 2019-12-18 02:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W styczniu 2020 roku kanał Lifetime poleca swoim widzom program „Ślub od pierwszego wejrzenia: wyspa miłości”, a w ramach cyklu „Nowy rok, nowa ty” takie filmy jak „Mroczny anioł”, „Prześladowana”, „Śmierć na wakacjach” i „Zła uczennica”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w styczniu 2020 roku w telewizji Lifetime eksperci po raz kolejny postarają się połączyć w pary nieznajomych, tym razem w egzotycznej scenerii programu „Ślub od pierwszego wejrzenia: Wyspa miłości”. Rok 2020 widzowie stacji przywitają cyklem programowym „Nowy rok, nowa ty”. A w nim przedstawione zostaną oryginalne produkcje telewizji Lifetime: film oparty na bestsellerowej powieści V.C. Andrews - „Mroczny anioł”, prawdziwa historię o nastoletniej lesbijce pochodzącej z mormońskiej rodziny - „Prześladowana”, opowieść o romansie w szkolnych murach - „Zła uczennica”, oraz „Śmierć na wakacjach” - historia o tragicznym końcu rodzinnej beztroski.

Styczeń 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Nowy rok, nowa ty”:
„Mroczny anioł” („Vc Andrews' Dark Angel”)
emisja: w czwartek, 2 stycznia 2020 roku o 22:00

- W nowy rok wchodzimy z najlepszymi propozycjami filmowymi od Lifetime i o nowej porze emisji! Od teraz na telewizyjne seanse zapraszamy już o 22:00. Cykl filmów „Nowy rok, nowa ty” składa się z porywających historii, odtwarzanych przez czołowe gwiazdy małego i dużego ekranu! Codziennie od poniedziałku do czwartku o 22:00, od 1 stycznia 2020 roku w telewizji Lifetime - zapowiada nadawca (więcej tutaj). „Mroczny anioł” to film oparty na drugiej części sagi rodziny Casteel autorstwa V.C. Andrews. Heaven Casteel zamieszkuje w bogatym bostońskim domu swojej babci, marząc o wspaniałych przyjaciołach, najlepszych szkołach, pięknych ubraniach i co najważniejsze - miłości. Liczy, że wreszcie stanie się częścią elitarnego świata zamożnych i dobrze urodzonych. Wiele z tych pragnień uda jej się spełnić, ale dostrzeże też, że nawet dostatnie życie ma swoje ciemne strony, a ci którzy go doświadczają skrywają mroczne tajemnice. Choć Heaven Casteel zazna miłosnych uniesień, rodzące się uczucie zaprowadzi ją w labirynt kłamstw, zdrady i utajonych namiętności.

„Nowy rok, nowa ty”:
„Prześladowana” („Trapped: The Alex Cooper Story”)
emisja: we wtorek, 14 stycznia 2020 roku o 22:00

Oparta na faktach opowieść o nastoletniej lesbijce z mormońskiej rodziny. Kiedy dziewczyna wyjawia bliskim prawdę o swojej orientacji, ci wysyłają ją do specjalnego ośrodka prowadzącego terapię konwersyjną. Przez osiem miesięcy Alex jest uwięziona wśród obcych sobie ludzi i poddawana surowym, niezwykle brutalnym metodom, które mają ją wyleczyć z homoseksualizmu. Dziewczyna uzmysławia sobie, że jedyną szansą przetrwania jest poddanie się obowiązującym w ośrodku zasadom. W końcu Alex uzyskuje zgodę na podjęcie nauki w szkole, gdzie zaprzyjaźnia się z chłopakiem, który przewodniczy grupie Gay-Straight Alliance. On kontaktuje Alex z prawnikiem, a ten organizuje jej ucieczkę z ośrodka. Występują: Addison Holley, Sarah Booth, Ian Lake i Wilson Cruz.

„Nowy rok, nowa ty”:
„Śmierć na wakacjach” (Murder in Mexico: The Bruce Beresford-Redman Story”)
emisja: w czwartek, 16 stycznia 2020 roku o 22:00

Gdy producent reality show zabiera rodzinę na wakacje, aby uratować rozpadające się małżeństwo, niespodziewanie zostaje głównym podejrzanym o morderstwo swojej żony. „Śmierć na wakacjach” oparta jest na prawdziwej sprawie kryminalnej, która wstrząsnęła Ameryką. W rolach głównych Colin Egglesfield i Leonor Varela (więcej tutaj).

„Nowy rok, nowa ty”:
„Zła uczennica” („The Wrong Student”)
emisja: w środę, 22 stycznia 2020 roku o 22:00

Ze względu na plany biznesowe Kelly Halligan przeprowadza się z Nowego Jorku do Kalifornii. Kiedy towarzysząca jej 17-letnia siostrzenica chce zapisać się do drużyny piłki nożnej, uwagę kobiet zwraca przystojny nowy trener, Dominic. Poznają też atrakcyjną, choć nieco niezrównoważoną Maddie, należącą do szkolnej drużyny piłkarskiej. Dominic nawiązuje romans z Kelly, ale jednocześnie staje się obiektem westchnień Maddie. Dziewczyna ma obsesję na punkcie swojego trenera, a gdy ten odrzuca jej niedwuznaczne awanse, usiłuje zniszczyć życie jemu i Kelly.

„Ślub od pierwszego wejrzenia: wyspa miłości” („Married At First Sight: Honeymoon Island”)
emisja: w niedziele (od 26 stycznia 2020 roku) o 20:00

„Ślub od pierwszego wejrzenia” jest serią, która wśród programów reality poświęconych parom i ich relacjom, cieszy się najwyższą oglądalnością w kanale Lifetime (dane za A+E Networks) (więcej tutaj). Program „Ślub od pierwszego wejrzenia: Wyspa miłości” to spin-off tego widowiska, oparty na tej samej zasadzie - bohaterowie szukają prawdziwej miłości, w czym pomagają im eksperci. Program wprowadza jednak pewne zmiany, które sprawiają, że stanowi on odrębny, funkcjonujący na własnych prawach format. Przez sześć sezonów (a powstały następne) zawarto cztery nadal trwające małżeństwa i na świat przyszło dwoje dzieci, co dowodzi - jak zapewnia nadawca, że przy kojarzeniu par naukowe podejście przynosi efekty. W programie eksperci zajmą się osobami, którym w minionych sezonach nie zdołano znaleźć partnera. Do nich dołączą nowi uczestnicy. Widzowie dowiedzą się jak i dlaczego dobrano w pary konkretne osoby, ale one same będą pozbawione tych informacji. W grupie 16 uczestników szukających miłości znajdą się ulubieńcy widzów tacy jak Jonathan Francetic z szóstego sezonu, czy Tres z sezonu trzeciego Atlanta. Wszyscy udadzą się na wspaniałą, rajską wyspę, gdzie przez trzy tygodnie eksperci będą moderować ich poczynania, pozwalając, by samodzielnie odnaleźli swoją bratnią duszę. Czy fizyczne zauroczenie pokieruje ich poszukiwaniami w niewłaściwym kierunku? A może instynkt pomoże im wyczuć, kogo eksperci uznali za odpowiednią dla nich osobę? Romantyczne otoczenie i zajęcia przygotowane przez konsultantów będą sprzyjać ich staraniom, które być może doprowadzą do trwałego związku, a nawet ślubu.
 
Kimber Gardner i Shannon Raddler w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia: wyspa miłości”, foto: A+E Networks
Kimber Gardner i Shannon Raddler w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia: wyspa miłości”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do anteny DVB-T balkonowy

balkonowy uchwyt do anteny DVB-T

23 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama