reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tidal z utworami w technologii Dolby Atmos

dodano: 2019-12-18 10:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Dolby/satkurier.pl

Dolby Atmos Muzyczny serwis streamingowy Tidal wprowadził dla użytkowników Tidal HiFi możliwość słuchania muzyki w technologii dźwięku obiektowego Dolby Atmos.

Dolby Atmos Tidal


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 12 grudnia br. subskrybenci Tidal HiFi z kompatybilnymi smartfonami lub tabletmi na Androidzie (brak na iOS) będą mogli uzyskać dostęp do rosnącej biblioteki muzyki w Dolby Atmos od Universal Music Group i Warner Music Group.

Aktualnie obejmuje to przeboje takich artystów i zespołów, jak The Weeknd, Blondie, Ariana Grande i innych. Ponadto Tidal ściśle współpracuje z innymi artystami, w tym Jay-Z, aby zaoferować kolejne utwory w Dolby Atmos już w 2020 roku.
 

- Użytkownicy Tidal oczekują od naszej platformy najwyższej jakości odsłuchu, dlatego priorytetem jest dla nas pozostanie w czołówce innowacji - powiedział Lior Tibon, dyrektor operacyjny Tidal. - Dolby Atmos zapewni miłośnikom muzyki możliwość korzystania z najlepszej możliwej jakości dźwięku.

- Dolby Atmos na nowo definiuje sposób tworzenia muzyki, pozwalając artystom i fanom doświadczać jej jak nigdy dotąd - powiedział John Couling, starszy wiceprezes ds. partnerstwa handlowego w Dolby Laboratories. - Wraz z Tidal poszerzamy zasięg Dolby Atmos Music, umożliwiając bardziej wciągający sposób słuchania ulubionych utworów i albumów przez ludzi na całym świecie.

Opcja Dolby Atmos jest automatycznie włączana, jeśli tylko jest dostępna w danym utworze. Pozycje są oznaczone odpowiednim logo i napisem. Użytkownicy aplikacji Tidal mogą również wybrać opcję „Dolby Atmos” w zakładce „Eksploruj”, aby przejrzeć bibliotekę utworów dostępnych w Dolby Atmos.

Dostęp do Tidal HiFi kosztuje 39,99 zł/miesięcznie, po darmowym 30-dniowym okresie próbnym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

29 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama