reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polkomtel zawarł z Huawei porozumienie o zakończeniu współpracy

dodano: 2019-12-19 11:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polkomtel Plus Zarząd spółki Polkomtel, należącej do Cyfrowego Polsatu, podjął decyzję o zawarciu porozumienia o zakończeniu współpracy ze spółką Huawei Polska. Współpraca była realizowana na podstawie umowy z 23 czerwca 2016 roku i dotyczyła wdrożenia systemu BES wraz z zapewnieniem wsparcia i rozwoju.

Huawei


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na podstawie porozumienia Polkomtel i Huawei ustalą zasady rozliczenia wzajemnych świadczeń spełnionych dotychczas w ramach umowy, w szczególności Polkomtel zobowiąże się do zapłaty kwoty w wysokości ok. 30 mln zł na rzecz Huawei tytułem wynagrodzenia w związku z realizacją umowy za prace zamówione i zaakceptowane przez Polkomtel oraz prace wykonane, ale niezaakceptowane przez Polkomtel. W ramach porozumienia Polkomtel otrzyma wyniki prac oraz narzędzia stworzone w ramach realizacji umowy.

Jednocześnie na podstawie porozumienia Polkomtel i Huawei zrzekają się wzajemnych roszczeń dotyczących realizacji umowy.

Przypomnijmy, że 27 listopada 2019 roku Polkomtel poinformował, iż podjął decyzję o odstąpieniu od umowy z Huawei Polska. Jak wówczas informowano, decyzja wynikała między innymi z faktu, iż pierwotny harmonogram przewidywał zakończenie projektu w ciągu 18 miesięcy, podczas gdy mijał już 41 miesiąc od momentu podpisania umowy. Termin wdrożenia nie został dotrzymany, pomimo podpisania aneksu przedłużającego, informowała spółka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama