reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polkomtel zawarł z Huawei porozumienie o zakończeniu współpracy

dodano: 2019-12-19 11:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polkomtel Plus Zarząd spółki Polkomtel, należącej do Cyfrowego Polsatu, podjął decyzję o zawarciu porozumienia o zakończeniu współpracy ze spółką Huawei Polska. Współpraca była realizowana na podstawie umowy z 23 czerwca 2016 roku i dotyczyła wdrożenia systemu BES wraz z zapewnieniem wsparcia i rozwoju.

Huawei


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na podstawie porozumienia Polkomtel i Huawei ustalą zasady rozliczenia wzajemnych świadczeń spełnionych dotychczas w ramach umowy, w szczególności Polkomtel zobowiąże się do zapłaty kwoty w wysokości ok. 30 mln zł na rzecz Huawei tytułem wynagrodzenia w związku z realizacją umowy za prace zamówione i zaakceptowane przez Polkomtel oraz prace wykonane, ale niezaakceptowane przez Polkomtel. W ramach porozumienia Polkomtel otrzyma wyniki prac oraz narzędzia stworzone w ramach realizacji umowy.

Jednocześnie na podstawie porozumienia Polkomtel i Huawei zrzekają się wzajemnych roszczeń dotyczących realizacji umowy.

Przypomnijmy, że 27 listopada 2019 roku Polkomtel poinformował, iż podjął decyzję o odstąpieniu od umowy z Huawei Polska. Jak wówczas informowano, decyzja wynikała między innymi z faktu, iż pierwotny harmonogram przewidywał zakończenie projektu w ciągu 18 miesięcy, podczas gdy mijał już 41 miesiąc od momentu podpisania umowy. Termin wdrożenia nie został dotrzymany, pomimo podpisania aneksu przedłużającego, informowała spółka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama