reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Da Vinci nadal dostępny w Platformie Canal+

dodano: 2019-12-19 14:09
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Da Vinci/satkurier.pl

Da Vinci Kanał Da Vinci, oferujący programy edukacyjne dla dzieci i całej rodziny, przedłużył współpracę z Platformą CANAL+. Przypomnijmy, że w sierpniu do abonentów wysyłane były wiadomości o planowanym wycofaniu Da Vinci z oferty Platformy CANAL+ z końcem roku. Ostatecznie stronom udało się dojść do porozumienia w sprawie dalszej dystrybucji.

Da Vinci


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kanał Da Vinci rozpoczął nadawanie dwanaście lat temu właśnie w CANAL+. Jestem więc niezmiernie zadowolony, że przedłużyliśmy tę owocną współpracę na kolejne lata

– mówi Ferdinand Habsburg, założyciel i CEO Da Vinci Media.

Da Vinci, obecny na Platformie CANAL+ od początku jej istnienia, przez lata dał się poznać widzom jako nadawca nagradzanych programów edukacyjnych. Obecnie na antenie można oglądać takie programy, jak „Nauka na maxa”, „Operacja auć”, „Okropne historie” oraz „Kiedy dorosnę”, który to został nagrodzony i był nominowany do prestiżowych nagród Emmy, BAFTA oraz Canadian Screen Awards.

Kanał Da Vinci jest dostępny na Platformie CANAL+ m.in. w pakietach Comfort+ i Extra+ oraz w pakietach z CANAL+ (pozycja 104. w dekoderach). Stacja jest oferowana również abonentom Cyfrowego Polsatu i Orange TV, a także klientom wybranych sieci kablowych i IPTV.

Da Vinci zawiera pasmo programowe Da Vinci Kids – nadające programy edukacyjno-rozrywkowe dla dzieci, oraz pasmo dla dorosłych Da Vinci Learning - nadające dokumenty popularnonaukowe. Osobno dostępna jest również aplikacja Da Vinci Kids na systemy iOS i Android z edukacyjną rozrywką dla dzieci.

Kanał Da Vinci jest dostępny na ponad 90 obszarach Europy Środkowej i Wschodniej, w Rosji, Afryce i Azji, w 18 wersjach językowych. Założony w 2007 roku nadaje dziś dla blisko 40 mln widzów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama