reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boże Narodzenie, sylwester i Nowy Rok w Rock Radiu

dodano: 2019-12-19 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W dniach 25 grudnia 2019 roku - 1 stycznia 2020 roku, czyli w święta Bożego Narodzenia, sylwester i Nowy Rok, Rock Radio (Agora) zaprasza swoich słuchaczy na takie audycje, jak „Klasyczna 10”, „Rockowy numer wszech czasów”, „Ciętym językiem”, „Rockowy finał rocku”, „Noworoczna gala rocku” i  „Co przyniesie rock!”. Ponadto w studiu Rock Radia gościć będą wyjątkowe kobiety, które życie spędzają w chmurach.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozmowy z kobietami, które życie spędzają w chmurach, plebiscyt na „Rockowy numer wszech czasów” oraz „Rockowy finał rocku” - to propozycje Rock Radia na nadchodzący świąteczny czas oraz przełom 2019 i 2020 roku. Specjalne audycje pojawią się na antenie stacji już w pierwszy dzień Bożego Narodzenia.

W środę, 25 grudnia br. - w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, w studiu Rock Radia gościć będą wyjątkowe kobiety, które życie spędzają w chmurach. To najmłodsza pani pilot w liniach lotniczych Lot - Magdalena Majcher, Paulina Różyło-Nowicka, która była jedyną kobietą oblatywaczem, czyli pilotem doświadczalnym, a teraz jest rejsowym pilotem w liniach Wizzair, a także pilot porucznik Joanna Murawiec z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. O to, czy na wszystko patrzą z góry i jak spędzają święta pilotki, zapyta je Mariusz Stelmaszczyk w audycji nadawanej w godzinach 10:00-15:00. 

A tuż po niej swoją świąteczną „Klasyczną 10”, czyli ulubione klasyki rocka, wskaże aktorka Joanna Brodzik. Rozmowę poprowadzi Tomasz Miara (więcej tutaj).

Do poniedziałku, 30 grudnia br. na stronie internetowej rozgłośni (przejdź na stronę) można głosować na swoje ulubione piosenki w plebiscycie „Rockowy numer wszech czasów”. 100 piosenek najchętniej wskazywanych przez słuchaczy stacja zaprezentuje na antenie ostatniego dnia roku - we wtorek, 31 grudnia br. (więcej tutaj)

Dodatkowo, w sylwestrowy wieczór Michał Żołądkowski zabierze aktora Grzegorza Damięckiego do barbera. O męskich przygotowaniach do sylwestra będzie można posłuchać w ostatni dzień roku od 18:00 do 20:00 w audycji „Ciętym językiem”.

Zaś w godzinach 22:00-1:00 Arkadiusz Skiba zaprosi słuchaczy rozgłośni na „Rockowy finał rocku”. Będzie można w niej zamawiać i dedykować swoim bliskim ulubione klasyki rocka. 

W środę, 1 stycznia 2020 roku - w Nowy Rok, od 10:00 do 15:00 Tomasz Miara i Michał Żołądkowski będą podsumowywać rok 2019 w audycji „Noworoczna gala rocku”. A o tym, co czeka nas w roku 2020, opowie Mariusz Stelmaszczyk w godzinach 15:00-20:00 w audycji „Co przyniesie rock!”.

Świąteczne propozycje Rock Radia będą promowane na antenie oraz w internecie - na stronie rockradio.pl i na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...