reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Auta i rzeka w styczniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2019-12-20 15:34 | aktualizacja: 2019-12-21 06:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W styczniu 2020 roku kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom takie programy jak „Gruchoty - reaktywacja” (noworoczny maraton), „Kolczaste złoto”, „Rzeczne potwory” (sezon 4.) i „Królowie złomu” (sezon 2.).

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Gruchoty - reaktywacja”
emisja: w środę, 1 stycznia 2020 roku o 15:15

Noworoczny maraton. W noworoczne popołudnie kanał Polsat Viasat Explore wyemituje wszystkie odcinki programu, w którym Will Trickett i Gus Gregory polują na stare, zaniedbane samochody, by je wyremontować i sprzedać z zyskiem - a czasem z własnej kieszeni pokrywać straty po nietrafionych decyzjach...

„Kolczaste złoto” („Spiky Gold Hunters”)
emisja: od czwartku, 2 stycznia 2020 roku o 21:00

Seria ukazuje życie i pracę szóstki odważnych, charyzmatycznych i twardych osób, które stawiają czoła żywiołom na południu Nowej Zelandii, aby łowić najbardziej luksusowe owoce morza: jeżowce. Cieśnina Foveaux nie jest miejscem dla ludzi bojaźliwych: to matecznik żarłaczy białych, w którym w dodatku często panuje zmienna, sztormowa pogoda. Nurkowie pracują w lodowatej wodzie, ryzykując ataki rekinów i narażając się na niebezpieczeństwa związane z nurkowaniem bez butli. W przeciwieństwie do poławiaczy uchowców, nurkowie łowiący jeżowce nie używają żadnych urządzeń umożliwiających oddychanie pod wodą: nurkują jedynie w kombinezonach, maskach z rurką i płetwach. Każde zanurzenie to test granic wytrzymałości organizmu - wszystko po to, aby zaspokoić popyt na ten ceniony przysmak. 

„Rzeczne potwory” 4 („River Monsters” 4)
emisja: od soboty, 4 stycznia 2020 roku o 21:00

Jeremy Wade, wielki miłośnik wędkarstwa, ponownie podejmuje podróż do najdalszych rejonów naszej planety w poszukiwaniu słodkowodnych potworów. Tym razem trafi między innymi do Mongolii, gdzie zapoluje na ogromną rybę, tak rzadką, że przez wielu uważaną jedynie za legendę. Zbada sprawę pewnego rosyjskiego drapieżnika, który może ważyć nawet tonę i mierzyć ponad pięć metrów długości. Poszukiwania obejmą także niewidzialnego drapieżcę, który wciąga rybaków w otchłań. Jeremy zapoluje również na pewnego prehistorycznego potwora na własnym podwórku - w USA (więcej tutaj).

„Królowie złomu” 2
emisja: od środy, 15 stycznia 2020 roku o 21:00

Jak czytamy w opisie, pełna akcji druga seria programu skupia się na działaniach ludzi, którzy rozbierają i wyburzają stare budynki, konstrukcje i pojazdy na terenie Wielkiej Brytanii. Dynamit pomaga burzyć kominy starych fabryk, specjalnie zaprojektowane ładunki wybuchowe ułatwiają wysadzanie opuszczonych elektrowni. Ekipy rozbiórkowe działają pod nieustanną presją. W każdym odcinku widzowie zobaczą ciężką pracę bohaterów świata złomu: czasami z palnikiem gazowym w dłoni przy rozbiórce starego samolotu, innym razem z ciężkim młotem i kilofem w czasie oczyszczania budynku przed wyburzeniem. To, co pozostaje na wysypisku, zabierają artyści i hobbyści, którzy później tworzą z tego metalowe arcydzieła (więcej tutaj).
 
Gus Gregory i Will Trickett oraz samochód Skoda 105 w programie „Gruchoty - reaktywacja”, foto: Viasat World
Gus Gregory i Will Trickett oraz samochód Skoda 105 w programie „Gruchoty - reaktywacja”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...