reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pirate Bay testuje transmisję strumieniową wideo

dodano: 2019-12-20 18:14
autor: HP | źródło: torrents.io/theverge.com

Pirate Bay Stream OTT illegal streaming 360px.jpg Portal nielegalnych treści Pirate Bay rozpoczął testy funkcjonalności transmisji strumieniowej wideo (OTT), co pozwoli użytkownikom oglądać zawartość wideo bezpośrednio na platformie BayStream. Usługa w sieci jest nazywana: "Illegal Netflix" - ma konkurować z legalnymi serwisami Disney+ i Netflixem. Pytanie czy to się uda?

Pirate Bay OTT illegal streaming 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiadomo, że funkcja jest realizowana poprzez pojawienie się małego pomarańczowego przycisku B obok nazwy treści. Ten przycisk ukrywa link, aby przejść do platformy BayStream, gdzie użytkownik ma możliwość rozpoczęcia transmisji strumieniowej treści bezpośrednio w swojej przeglądarce.

Należy zauważyć, że użytkownicy nie muszą długo czekać na pobranie. Jednak podobno po kliknięciu linku często występują błędy techniczne.

Podkreśla się, że obecnie nie ma jasnych informacji, że usługa faktycznie jest zarządzana przez zespół Pirate Bay. Stwierdzono jednak fakt, że "BayStream jest w jakiś sposób związany ze Szwecją, wskazuje na istnienie związku między tymi dwoma projektami”.

Co ciekawe w przeszłości Pirate Bay już próbował wejść w 2016 r. na rynek transmisji strumieniowych, testując funkcję „Pirate Bay”, która pozwoliła na oglądanie wideo z torrentów za pośrednictwem wtyczki Torrents-Time. Teraz jest jakby inna koncepcja: nowa platforma OTT - BayStream.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...