reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Świat w ogniu: Początki” z Polakami w Epic Drama

dodano: 2019-12-20 20:25 | aktualizacja: 2019-12-21 09:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama „Świat w ogniu: Początki” W świątecznym tygodniu kanał Epic Drama rozpocznie ponowną emisję serialu „Świat w ogniu: Początki”. W jego obsadzie znaleźli się Polacy - Zofia Wichłacz, Agata Kulesza, Mateusz Więcławek, Radosław Kaim, Tomasz Kot, Tomasz Ziętek i Borys Szyc. Widzowie będą mogli oglądać kolejne odcinki co wieczór, począwszy od środy, 25 grudnia br. (święta Bożego Narodzenia) do wtorku, 31 grudnia br. (sylwester). Stacja zaprasza widzów przed telewizory codziennie o godz. 21:30.

Epic Drama „Świat w ogniu: Początki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Świat w ogniu: Początki” to opowieść o II wojnie światowej widzianej oczami uwikłanych w nią zwykłych ludzi, mieszkańców Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Fabuła stopniowo wprowadza widzów w koszmar wojny, począwszy od najazdu Niemiec na Polskę we wrześniu 1939 roku, a skończywszy na okresie bitwy o Anglię. Widzowie poznają przeplatające się ze sobą losy kilku osób z Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych Ameryki, które próbują radzić sobie w nowej, wojennej rzeczywistości. - Serial ukazuje pierwszy rok wojny z zupełnie nowej perspektywy, skupiając się na indywidualnych, ludzkich historiach rozgrywających się w tych przełomowych momentach XX wieku - czytamy w opisie.

W serii zobaczymy laureatkę Oscara, Helen Hunt, Seana Beana („Gra o Tron”), a także Lesley Manville (znaną z serialu „Rozpustnice”). Obsadę uzupełniają Jonah Hauer-King („Małe kobietki”), Zofia Wichłacz („Miasto 44”) i Julia Brown („Upadek królestwa”). Scenarzystą serialu jest Peter Bowker („Słowo na A”, „Eric & Ernie”, „Okupacja” i „Blackpool”) (więcej tutaj).
 
Zofia Wichłacz i Jonah Hauer-King w serialu „Świat w ogniu: Początki”, foto: Gareth Gatrell
Zofia Wichłacz i Jonah Hauer-King w serialu „Świat w ogniu: Początki”, foto: Gareth Gatrell


„Świat w ogniu: Początki” - emisja codziennie (od 25 grudnia 2019 roku) o godz. 21:30 w kanale Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...
reklama