reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TV Okazje dostępny z nadajników naziemnych

dodano: 2019-12-21 02:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Okazje W piątek, 20 grudnia br. należący do spółki TVO (grupa Cyfrowy Polsat) z Gdyni telezakupowy kanał TV Okazje zadebiutował w przekazie naziemnym - stacja dostępna jest z trzech multipleksów lokalnych, których właścicielem jest Michał Winnicki, takich jak MUX L3 w Radomsku, MUX L4 we Wrocławiu oraz eksperymentalny MUX w Szczecinie. Emisja nie jest kodowana.

TV Okazje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVO (Twoje Video Oferty) rozpoczął nadawanie 2 października 2017 roku (więcej tutaj). 1 marca 2018 roku stacja, w wyniku decyzji nadawcy, zmieniła nazwę na TV Okazje (więcej tutaj). 29 maja 2018 roku 45,1 proc. udziałów w spółce TVO przejął Cyfrowy Polsat (więcej tutaj). W 2019 roku stacja uzyskała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) polską koncesję (więcej tutaj). Obok przekazu naziemnego kanał dostępny jest na listach platform Cyfrowy Polsat (więcej tutaj) i Canal+ (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV, a także w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13,0°E). Oprócz tego pod nazwą TV Okazje nadawane są pasma z telezakupami w innych stacjach.

Dodajmy, że pojawienie się TV Okazje w multipleksach Michała Winnickiego to debiut pełnowymiarowego kanału TV Okazje w przekazie naziemnym, bowiem sama marka była już wcześniej obecna jako pasma z telezakupami w takich stacjach dostępnych naziemnie jak Polsat, TV4, TV6, ATM Rozrywka TV, Stopklatka, Zoom TV, Telewizja Łużyce, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wielkopolski, TVP3 Olsztyn i TVP3 Szczecin.

W ramówce kanału TV Okazje widzowie znajdą pasma z telezakupami.
 
Jennifer Nicole Lee w kampanii promującej „Slen 30” w TV Okazje, foto: Cyfrowy Polsat
Jennifer Nicole Lee w kampanii promującej „Slen 30” w TV Okazje, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...