reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-29 - 2020-10-30 - 2020-10-31

21-23.12 Polsat Sport: Puchary, gale i derby

dodano: 2019-12-21 05:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 21-22 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu i Eleven Sports czekać będą m.in.: La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Sky Bet Championship, Bundesliga, 2. Bundesliga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, biathlon, snowboard, narciarstwo dowolne, gala Free Fight Federation 2 (FFF2) w Zielonej Górze, Ultimate Fighting Championship (UFC) oraz e-sport - League of Legends European Championship, League of Legends - Worlds i League of Legends - All-Star.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), gala Free Fight Federation 2 (FFF2) w Zielonej Górze (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj), League of Legends - Worlds (więcej tutaj) i League of Legends - All-Star.

Plan transmisji:

21 grudnia (sobota)
6:00 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

6:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Shimao Lotus Mountain, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

9:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Secret Garden, Polsat Sport News

9:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

9:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

10:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

11:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

11:00 snowboard: Puchar Świata w Cervinii, Polsat Sport News

12:50 (Eurosport 1) i 13:00 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Le Grand Bornand: bieg na dochodzenie mężczyzn, Eurosport 1 i Polsat Sport Extra

12:55 2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - VfB Stuttgart, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Cardiff City FC - Preston North End FC, Eleven Sports 2

13:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Innichen, Polsat Sport News

13:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 PlusLiga: GKS Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie, Polsat Sport

14:50 (Eurosport 1) i 15:00 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Le Grand Bornand: bieg na dochodzenie kobiet, Eurosport 1 i Polsat Sport Extra

14:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 1

15:00 Bundesliga: RB Lipsk - FC Augsburg, Eleven Sports 4

15:30 e-sport, League of Legends: All-Star, Polsat Games

15:55 La Liga Santander: FC Barcelona - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 2
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

16:45 Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański, Polsat Sport

17:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport Extra

17:30 Serie A Tim: Inter Mediolan - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1

18:00 SuperLega: Vero Volley Monza - Kioene Padwa, Polsat Sport News

18:25 La Liga Santander: Villarreal CF - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:35 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:00 (Polsat Sport) i 20:05 (Polsat) gala Free Fight Federation 2 (FFF2) w Zielonej Górze, Polsat i Polsat Sport

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: Real Valladolid - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport Extra

20:40 Serie A Tim: Torino FC Turyn - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

23:00 Eredivisie: PSV Eindhoven - PEC Zwolle, Polsat Sport Extra

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 21 na 22 grudnia (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

22 grudnia (niedziela)
6:00 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Shimao Lotus Mountain, Polsat Sport News

8:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

9:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

9:07 snowboard: Puchar Świata w Secret Garden, Polsat Sport News

10:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

10:07 snowboard: Puchar Świata w Secret Garden, Polsat Sport News

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 (Eurosport 1) i 12:10 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Le Grand Bornand: bieg mężczyzn ze startu wspólnego, Eurosport 1 i Polsat Sport Extra

12:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - ADO Den Haag Haga, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 wywiad z Wilfredo Leonem, Polsat Sport

12:45 wywiad z Wilfredo Leonem, Polsat Sport

13:25 2. Bundesliga: 1. FC Heidenheim - VfL Osnabrück, Eleven Sports 2

13:50 „W UFC mam okazję napisać historię” - wywiad z Joanną Jędrzejczyk, Polsat Sport

14:00 (Eurosport 1) i 14:15 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Le Grand Bornand: bieg kobiet ze startu wspólnego, Eurosport 1 i Polsat Sport Extra

14:20 wywiad z Wilfredo Leonem, Polsat Sport

14:25 Eredivisie: FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

14:30 Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: US Lecce - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Parma Calcio - Brescia Calcio, Eleven Sports 4

15:30 e-sport, League of Legends: All-Star, Polsat Games

15:55 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Atletico Madryt, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Pawłowski i Łukasz Wiśniowski

17:30 Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia - King Szczecin, Polsat Sport

17:30 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - MKS Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport Extra

17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Bundesliga: SC Paderborn 07 - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Top Volley Cisterna - Gas Sales Piacenza, Polsat Sport News

18:00 SuperLega: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova, Ipla

18:30 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV Extra

20:30 Liga Siatkówki Kobiet: #Volley Wrocław - Enea PTPS Piła, Polsat Sport

20:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Innichen, Polsat Sport News

22:00 „Oscar Pistorius: Jak było naprawdę?” - film dokumentalny, Polsat Doku

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Shimao Lotus Mountain, Polsat Sport News

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 22 na 23 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Shimao Lotus Mountain, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama