reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

6. „Bitwa tenorów na róże” w kanałach TVP

dodano: 2019-12-21 08:56 | aktualizacja: 2019-12-21 09:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Bitwa tenorów na róże” W poniedziałek, 9 grudnia br. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbyła się szósta „Bitwa tenorów na róże”. Koncert poprowadzili Alicja Węgorzewska-Whiskerd oraz Tomasz Tylicki. W niedzielę, 22 grudnia br. o godz. 20:05 widowisko to pokaże premierowo TVP2. W kolejnych dniach koncert ten wyemitują TVP Polonia i TVP Wilno. Wystąpili Anna Lasota, Anna Fabrello, Barbara Zamek, Alicja Węgorzewska-Whiskerd, Bartosz Nowak, Łukasz Gaj, Aleksander Kruczek, Hubert Walawski, Natalia Walewska i Bogdan Kierejsza.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Bitwa tenorów na róże”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Bitwa tenorów na róże” to widowisko muzyczne, w którym czterech młodych śpiewaków walczy o tytuł najlepszego tenora. Inspiracją dla nich jest światowej sławy tenor - Jan Kiepura. W koncercie artyści wykonają najpopularniejsze operetkowe, musicalowe i operowe przeboje. - Uzupełnieniem pięknej walki będą uznane śpiewaczki, które wykonają z tenorami porywające duety oraz zaprezentują się w swoich popisowych ariach - czytamy w opisie. 

Celem „Bitwy tenorów na róże” jest promowanie muzyki operowej i operetkowej wśród szerokiej publiczności. W tym roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbyła się szósta edycja tego turnieju solistów. Artystom towarzyszyła Orkiestra Filharmoników Olsztyńskich pod dyrekcją Maestro Piotra Sułkowskiego. 

Na scenie Teatru Dramatycznego wystąpili artyści: Anna Lasota, Anna Fabrello, Barbara Zamek, Alicja Węgorzewska-Whiskerd, Bartosz Nowak, Łukasz Gaj, Aleksander Kruczek, Hubert Walawski, Natalia Walewska i Bogdan Kierejsza - pojedynek na skrzypce.  

Koncert poprowadzili Alicja Węgorzewska-Whiskerd i Tomasz Tylicki (więcej tutaj i tutaj).

6. „Bitwa tenorów na róże” - emisja w niedzielę, 22 grudnia 2019 roku o godz. 20:05 w TVP2.
Koncert ten będą mogli również oglądać widzowie TVP Polonia i TVP Wilno.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna edycja SAT Kuriera 5-6/2020. 

10 zł Więcej...
reklama