reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Borneo i Alaska w styczniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2019-12-20 22:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W styczniu 2020 roku kanał Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom takie programy jak „Kraina wielkich kotów” i „Weterynarz z Yorkshire” (sezon 6.), a także cykle „Świat przyrody - część 3.” i „Dzika natura. Czyta Krystyna Czubówna”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Kraina wielkich kotów” („Big Cat Country”)
emisja: od czwartku, 2 stycznia 2020 roku o 21:00

Trzy majestatyczne stada lwów żyjące w Zambii walczą o tereny łowieckie i starają się chronić swoje młode, podczas gdy zewsząd grożą im niebezpieczeństwa. Kiedy w czasie pory suchej temperatura osiąga ekstremalne wartości, każdy triumf i każda porażka mają poważne konsekwencje. Czy stadu uda się przetrwać?

„Świat przyrody - część 3.”:
emisja: od soboty, 4 stycznia 2020 roku o 15:00
Polsat Viasat Nature zaprasza na filmy z całego świata w ramach trzeciej edycji serii pod tytułem „Świat przyrody”. Od Indonezji po Meksyk, od Alaski po Suazi. Widzowie spotkają radiowego didżeja ratującego gibony na Borneo, poznają „meksykańskiego Batmana" i kobietę, która kocha czarne mamby; będą także towarzyszyć specjalistce od morskich ssaków, która pomaga ogromnemu morsowi zostać ojcem (więcej tutaj).

„Dzika natura. Czyta Krystyna Czubówna”:
emisja: w soboty i w niedziele (od 4 stycznia 2020 roku) o 15:00
- Tej zimy warto usiąść wygodnie na kanapie i zanurzyć się w świat dzikich zwierząt w kanale Polsat Viasat Nature - zachęca nadawca. Widzowie poznają zaskakujące fakty na temat gibonów z Borneo, nietoperzy wampirów z Meksyku, morsa, który nie może doczekać się potomstwa, śmiertelnie groźnych czarnych mamb i najpotężniejszego ptaka drapieżnego: harpii wielkiej. - W programach usłyszymy najwybitniejszy polski głos natury - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Weterynarz z Yorkshire” 6 („The Yorkshire Vet” 6)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 13 stycznia 2020 roku) o 17:00

Jak czytamy w opisie, zespół lekarzy z kliniki weterynaryjnej Skeldale to prawdziwi pasjonaci i miłośnicy zwierząt. Zależy im na zachowaniu dziedzictwa i historii tego niezwykłego miejsca. Ich klienci rzadko są ubezpieczeni, ale dobro zwierząt zawsze jest tu ważniejsze od zysku, a miłość i troskę dostaje się gratis.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama