reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-20 - 2020-09-21 - 2020-09-22

Sport w polskiej TV 22.12.2019

dodano: 2019-12-20 18:22
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Tottenham Hotspur – Chelsea FC. Transmisja live z Pucharu Świata w Engelbergu na TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Athletic Bilbao
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

12:00 Piłka nożna: La Liga:
CD Leganes – RCD Espanyol
Komentarz: Piotr Domagała, Tomasz Lipiński

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Watford – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Athletic Bilbao
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: La Liga:
CA Osasuna – Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Levante UD – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Tornoto Raptors – Dallas Mavericks
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – Eintracht Frankfurt 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim – VfL Osnabrück
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Betis – Atlético Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – Brescia Calcio
Komentarz: Michał Mitrut

18:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – Eintracht Frankfurt 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Alta Badia:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
Superkombinacja kobiet

12:10 Biatlon: Puchar Świata, Le Grand-Bornand:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

13:10 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Alta Badia:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:00 Biatlon: Puchar Świata, Le Grand-Bornand:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

15:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny

18:00 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – BC Astana
 
Eurosport 2

11:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Sprinty drużynowe stylem dowolnym

13:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
Slalom do kombinacji kobiet

15:40 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Zawody
 
nSport+

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Levante UD – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Asseco Arka Gdynia – King Szczecin

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
#Volley Wrocław – Enea PTPS Piła
 
Polsat Sport Extra

12:10 Biatlon: Puchar Świata, Le Grand-Bornand:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Le Grand-Bornand:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – MKS Ślepsk Malow Suwałki
 
Polsat Sport News

07:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Shimao Lotus Mountain:
Zawody 

12:5 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – ADO Den Haag

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht – Feyenoord

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Top Volley Cisterna – Gas Sales Piacenza
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahçe Beko – Teksüt Bandirma BK

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
SC Magdeburg – MT Melsungen

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
THW Kiel – HSG Wetzlar

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
DKV Joventut Badalona – Barça Lassa
 
TVP 1

15:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

11:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Sprinty drużynowe stylem dowolnym

15:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny

17:45 Piłka nożna: Supercoppa Italina:
Juventus FC – SS Lazio
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Maciej Szczęsny

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Dallas Stars – Calgary Flames


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama