reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mir: Powstanie kanał o talentach

dodano: 2019-12-22 11:04
autor: RO | źródło: telesat-news.net/mir24.tv

Mir Sieć kanałów MIR uruchomi w 2020 roku kanał telewizyjny Mir Talantow, który zastąpi obecnie dystrybuowany Mir Premium. Rebranding zapowiedziała międzypaństwowa kompania telewizyjno-radiowa MTRK Mir.

https://i.ytimg.com/vi/YCRuw4ClzB4/maxresdefault.jpg
Mir Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał o utalentowanych ludziach ze wszystkich dziedzin życia – od muzyki i sportu do odkryć naukowych i wybitnych wynalazów – pojawi się w 2020 roku, podała obsługa prasowa MTRK Mir. Ten nowy projekt otrzyma nazwę Mir Talantow. Na produkt programowy złożą się treści o utalentowanych dzieciach i dorosłych.

Mir Talantow pokaże klasyczne konkursy, reality show, programy poznawcze i naukowe, filmy dokumentalne i fabularne o podobnej tematyce. Nowy kanał będzie kontynuował udane projekty głównej telewizji Mir, w tym „Halo, szukamy talentów!” i „To wy możecie”.

Rebranding kanału telewizyjnego Mir Premium na Mir Talantow pozwoli rozszerzyć sieć nadawczą. Dzisiaj Mir Premium jest dostępny dla mieszkańców 11 krajów, w tym Azerbejdżanu, Armenii, Białorusi, Gruzji i Kazachstanu. Przybliżony zasięg odbiorców wynosi do 22 mln ludzi.

Źródło: telesat-news.net  mir24.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama