reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mir: Powstanie kanał o talentach

dodano: 2019-12-22 11:04
autor: RO | źródło: telesat-news.net/mir24.tv

Mir Sieć kanałów MIR uruchomi w 2020 roku kanał telewizyjny Mir Talantow, który zastąpi obecnie dystrybuowany Mir Premium. Rebranding zapowiedziała międzypaństwowa kompania telewizyjno-radiowa MTRK Mir.

https://i.ytimg.com/vi/YCRuw4ClzB4/maxresdefault.jpg
Mir Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał o utalentowanych ludziach ze wszystkich dziedzin życia – od muzyki i sportu do odkryć naukowych i wybitnych wynalazów – pojawi się w 2020 roku, podała obsługa prasowa MTRK Mir. Ten nowy projekt otrzyma nazwę Mir Talantow. Na produkt programowy złożą się treści o utalentowanych dzieciach i dorosłych.

Mir Talantow pokaże klasyczne konkursy, reality show, programy poznawcze i naukowe, filmy dokumentalne i fabularne o podobnej tematyce. Nowy kanał będzie kontynuował udane projekty głównej telewizji Mir, w tym „Halo, szukamy talentów!” i „To wy możecie”.

Rebranding kanału telewizyjnego Mir Premium na Mir Talantow pozwoli rozszerzyć sieć nadawczą. Dzisiaj Mir Premium jest dostępny dla mieszkańców 11 krajów, w tym Azerbejdżanu, Armenii, Białorusi, Gruzji i Kazachstanu. Przybliżony zasięg odbiorców wynosi do 22 mln ludzi.

Źródło: telesat-news.net  mir24.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...
reklama