reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serwis Chili dostępny z płatnością na rachunku Play

dodano: 2019-12-23 15:07
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Play

Chili Play Od 23 grudnia br. do pakietu Zakupów Mobilnych sieci komórkowej Play dodana została platforma Chili. Dzięki temu klienci Play będą mogli uzyskać dostęp do filmów i seriali, płacąc za nie za pomocą rachunku za telefon lub Internet.

Chili Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chili to serwis VOD, który jest dostępny w pięciu europejskich krajach. Zawiera bibliotekę światowych i polskich filmów oraz seriali (zarówno nowości, jak i pozycji katalogowych). Chili to platforma, która umożliwia wypożyczanie i zakup (film pozostaje dostępny na koncie) pojedynczych tytułów, bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu - użytkownik płaci tylko za to, co ogląda. Korzystanie z serwisu jest proste - wystarczy wejść na stronę www.chili.com i zarejestrować się za darmo. Później pozostaje już tylko wybrać tytuł, a w opcjach płatności zaznaczyć rachunek Play. Weryfikacja przebiega równie sprawnie - użytkownik proszony jest o podanie numeru telefonu, na który otrzymuje unikatowy kod PIN w celu potwierdzenie każdej transakcji.

Z opcji „Zapłać z Play” mogą w tym przypadku skorzystać wszyscy klienci operatora, którzy wybrali ofertę abonamentową. Szczegóły zakupów mobilnych są dostępne od razu w Play24, a ich podsumowanie uwzględniane jest w comiesięcznym rachunku. Dzięki temu, by oglądać dostępne na platformie treści, użytkownicy nie muszą podawać danych karty płatniczej.

Z Chili, tak jak z innych znanych serwisów wideo, można korzystać poprzez stronę internetową lub w aplikacji na urządzenia mobilne oraz Smart TV. Można powiązać z kontem do 5 urządzeń.

Serwis Chili umożliwia także pobieranie wypożyczonych i zakupionych treści oraz oglądanie ich w trybie offline, co szczególnie przydaje się podczas podróży samolotem lub w innych miejscach, gdzie połączenie z internetem jest niemożliwe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K 5,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI 4K z obu stron kabla...

69 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...
reklama