reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec Universal i VH1 UK w Wielkiej Brytanii

dodano: 2019-12-25 20:33 | aktualizacja: 2019-12-25 21:24
autor: RO | źródło: rxtvlog.com

VH1 Italia 360 W najbliższych tygodniach z Wielkiej Brytanii zostaną wycofane dwa długo działające liniowe kanały telewizyjne. Szykuje się koniec tematycznych stacji Universal i VH1 UK, wynika z informacji zamieszczonych przez firmę telekomunikacyjną BT na stronie internetowej.
 


Universal Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według BT, najbardziej kojarzony z serialami „NCIS” i „CSI” kanał telewizyjny Universal Channel, nie będzie dostępny od 27 stycznia 2020 roku. Choć klienci BT TV zostali poinformowani, że nagrania będą mogli odzyskać do 23 lutego, to inni operatorzy platform nie skomentowali wyłączenia dla swoich klientów.

Kończą się miesiące spekulacji wokół Universal Channel.
Aktualizacje na stronie internetowej i w mediach społecznościowych dla kanału skończyły się w 2019 roku, a jako następcę zwalnianego slotu w brytyjskiej platformie Sky UK wymienia się nowy kanał Sky Comedy, który rusza w tym samym dniu, w którym Universal kończy działalność. Wiele programów pokazywanych w Universal, można oglądać w Sky Witness.

Z kolei do zamknięcia VH1 UK ma dojść 7 stycznia 2020 roku.
Kanał jesienią 2018 r. zaczął pokazywać programy reality (m.in. „The Real Housewives”), które były dalekie od jego muzycznych początków stacji, w tym doskonale znanego pasma „Pop-Up Video”.

VH1 UK jest projektem ViacomCBS. Nadawca wprowadzi kolejne zmiany w portfolio telewizyjnym dla brytyjskiego rynku. 5Spike zostanie zastąpiony przez Paramount Network na wszystkich platformach dystrybucyjnych.

Ogłoszenie BT, które jest dostępne dla wszystkich potencjalnych nowych subskrybentów, jest mile widziane i świadczy o tym, że są oni dobrze informowani przed zawarciem umowy.

Źródło: rxtvlog.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...