reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-06 - 2020-08-07 - 2020-08-08

Sport w polskiej TV 28.12.2019

dodano: 2019-12-26 19:49 | aktualizacja: 2019-12-28 19:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Burnley FC – Manchester United. Transmisje live z ligi BSL tylko w Sportklubie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:45 Piłka nożna: Premier Leauge:
Burnley FC – Manchester United
 
CANAL+ Sport

13:30 Piłka nożna: Premier Leauge:
Brighton&Hove Albion – AFC Bournemouth

16:00 Piłka nożna: Premier Leauge:
Southampton FC – Crystal Palace

18:30 Piłka nożna: Premier Leauge:
Norwich City – Tottenham Hotspur

20:45 Piłka nożna: Premier Leauge:
Burnley FC – Manchester United

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets – Memphis Grizzlies

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Atlanta:
Gervonta Davis – Yuriorkis Gamboa
 
Eurosport 1

10:05 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lienz:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

11:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bormio:
Zjazd mężczyzn

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lienz:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

16:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf:
Kwalifikacje

18:30 Biatlon: World Team Challenge:
Zawody
 
Eurosport 2

12:35 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Lenzerheide:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

14:05 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Lenzerheide:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn

18:00 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: 
Stelmet Enea BC Zielona Góra – Lokomotiw Kubań
 
Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polski Cukier Toruń

20:15 Hokej na lodzie: Puchar Spenglera: 
Fazy grupowej
 
Polsat Sport Extra

15:10 Hokej na lodzie: Puchar Spenglera: 
HC Ambri-Piotta – TPS Turku
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Ogm Ormanspor – Pinar Karşiyaka

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Galatasaray Doga Sigorta

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beşiktaş Sompo Sigorta – Türk Telekom

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Teksüt Bandirma BK – Tofaş

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Zaragoza – Kirolbet Baskonia
 
TVP Sport

12:40 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Lenzerheide:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

16:15 Hokej na lodzie: Puchar Polski:
Finał

19:45 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej Czterech Narodów: 
Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie

22:30 Dart: Mistrzostwa Świata:
4. runda

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Carolina Hurricanes – Washington Capitals


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...
reklama