reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

GigaWyprzedaż w Netii

dodano: 2019-12-27 11:27
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Netia ruszyła z GigaWyprzedażą pakietów internetowych (do 1 Gb/s) z usługami TV oraz Giganagrywarką. Jedną z opcji jest światłowodowy internet do 500 Mb/s z TV Na Start, Giganagrywarką i serwis muzyczny Tidal za 70 zł miesięcznie.

Netia GigaWyprzedaż


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta wyprzedażowa Netii składa się m.in. z czterech nowych pakietów w cenach od 50 do 80 zł miesięcznie. Wspólnymi elementami pakietów są: szybki internet, usługa TV w wariancie Na Start (93 kanały w tym 50 w HD) oraz Giganagrywarka (w wariancie Mini lub Standard). Na start abonenci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez miesiąc.

Najtańszy zestaw w ramach GigaWyprzedaży to światłowodowy dostęp do internetu do 300 Mb/s z TV Na Start i Giganagrywarką Mini, który kosztuje 50 zł miesięcznie. Za 10 zł miesięcznie więcej klienci otrzymają pakiet powiększony o Giganagrywarkę Standard, natomiast w abonamencie za 70 zł Netia zapewnia dodatkowo również dostęp do serwisu muzycznego Tidal. Najbardziej wymagający użytkownicy internetu za 80 zł miesięcznie będą mogli wyposażyć się w dostęp światłowodowy do 1 Gb/s, TV Na Start i Tidal.

Nadal dostępne są też pakiety z TV premium (od 80 zł do 110 zł wraz z dostępem do internetu do 300 Mb/s), które w zależności od wariantu, zawierają m.in. kanały Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+ czy HBO (z HBO GO). W ramach GigaWyprzedaży Netia dodała do wszystkich tych pakietów gratis usługę Giganagrywarka Standard, której regularna cena to 15 zł miesięcznie. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące cena abonamentów to zero złotych.

Giganagrywarka to rozwiązanie, które (w zależności od wariantu – Mini, Standard, Premium – zestawienie w załączonej tabelce, więcej informacji o usłudze na stronie internetowej operatora) umożliwia jednoczesne nagrywanie audycji na praktycznie nieograniczonej liczbie kanałów i cofanie do 2 godzin sygnału emitowanego w większości kanałów (TimeShift), a w przypadku 47 kanałów sięganie do treści nadanych do 7 dni wcześniej (Catch Up TV).
 

Promocja obowiązuje do końca stycznia 2020 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama