reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

GigaWyprzedaż w Netii

dodano: 2019-12-27 11:27
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Netia ruszyła z GigaWyprzedażą pakietów internetowych (do 1 Gb/s) z usługami TV oraz Giganagrywarką. Jedną z opcji jest światłowodowy internet do 500 Mb/s z TV Na Start, Giganagrywarką i serwis muzyczny Tidal za 70 zł miesięcznie.

Netia GigaWyprzedaż


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta wyprzedażowa Netii składa się m.in. z czterech nowych pakietów w cenach od 50 do 80 zł miesięcznie. Wspólnymi elementami pakietów są: szybki internet, usługa TV w wariancie Na Start (93 kanały w tym 50 w HD) oraz Giganagrywarka (w wariancie Mini lub Standard). Na start abonenci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez miesiąc.

Najtańszy zestaw w ramach GigaWyprzedaży to światłowodowy dostęp do internetu do 300 Mb/s z TV Na Start i Giganagrywarką Mini, który kosztuje 50 zł miesięcznie. Za 10 zł miesięcznie więcej klienci otrzymają pakiet powiększony o Giganagrywarkę Standard, natomiast w abonamencie za 70 zł Netia zapewnia dodatkowo również dostęp do serwisu muzycznego Tidal. Najbardziej wymagający użytkownicy internetu za 80 zł miesięcznie będą mogli wyposażyć się w dostęp światłowodowy do 1 Gb/s, TV Na Start i Tidal.

Nadal dostępne są też pakiety z TV premium (od 80 zł do 110 zł wraz z dostępem do internetu do 300 Mb/s), które w zależności od wariantu, zawierają m.in. kanały Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+ czy HBO (z HBO GO). W ramach GigaWyprzedaży Netia dodała do wszystkich tych pakietów gratis usługę Giganagrywarka Standard, której regularna cena to 15 zł miesięcznie. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące cena abonamentów to zero złotych.

Giganagrywarka to rozwiązanie, które (w zależności od wariantu – Mini, Standard, Premium – zestawienie w załączonej tabelce, więcej informacji o usłudze na stronie internetowej operatora) umożliwia jednoczesne nagrywanie audycji na praktycznie nieograniczonej liczbie kanałów i cofanie do 2 godzin sygnału emitowanego w większości kanałów (TimeShift), a w przypadku 47 kanałów sięganie do treści nadanych do 7 dni wcześniej (Catch Up TV).
 

Promocja obowiązuje do końca stycznia 2020 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Konwerter Twin Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, podwójny konwerter Universal Twin produkcji Opticum. Przeznaczony do...

39 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...
reklama