reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1 stycznia Trikolor dołączy Arsenal

dodano: 2019-12-27 12:02 | aktualizacja: 2019-12-28 13:23
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Arsenal Multiplatformowy, rosyjski operator Trikolor, oferujący ujednolicony zakres rozrywki i usług dla całej rodziny, na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i niezależnie od czasu, słynący z platformy satelitarnej pod tą samą marką, wprowadza do oferty najnowszy kanał Arsenal. Ten nowy projekt nadawcy Pierwyj TVCH rusza 1 stycznia 2020 roku.

Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Arsenal to kanał wojskowy o charakterze poznawczym z rosyjską i zagraniczną zawartością programową. Ma emitować treści o współczesnej broni i technice wojennej, filmy i seriale wojenne oraz wyłączne dla Rosji reality show i dokumenty. Ten nowy kanał, który ma nadawać w jakości HD, skierowany będzie do mężczyzn, ale dzięki łatwej prezentacji i fascynującej narracji, może okazać się ciekawy wśród kobiet.

Kanały tematyczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów Trikolor, a Arsenal pozwoli widzom jeszcze bardziej docenić zaletę niszowej zawartości. Szczególnie dobre jest to, że kanał telewizyjny o tematyce wojennej pojawił się w przeddzień 75. rocznicy zwycięstwa (kanał Pobieda – przyp. red.)

- powiedział dyrektor ds. treści Trikolor, Arsien Chomutow.

Kanał telewizyjny Arsenal można będzie oglądać zarówno przez satelitę, jak i Internet. Klienci Trikolor znajdą stację w pakietach Edinyj, Edinyj Ultra HD, Extra, Trikolor Online i Online TV.

Platforma Trikolor dla europejskiej części Rosji korzysta z satelitów Eutelsat 36B/36C (36°E). Dla abonentów na Syberii używa satelity Express-AT1 (56°E), a dla Dalekiego Wschodu - Express-AT2 (140°E). Ofertę programową szyfruje w systemie DRE-Crypt.
 

Źródło: tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...
reklama