reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zdrady” 16 i elita w styczniu w CBS Reality

dodano: 2019-12-30 02:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W styczniu 2020 roku kanał CBS Reality poleca swoim widzom takie programy jak „Zdrady” (sezon 16.), „Elita Wydziału Zabójstw” (sezon 2.) i „Komórki jajowe - dar życia”.

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2020 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Zdrady” 16
emisja: w noce z sobót na niedziele (od nocy z 4 na 5 stycznia 2020 roku) o 0:00

Brittany Fowler i Taylor Cleveland najpierw byli najlepszymi przyjaciółmi, jednak po pewnym czasie ich relacja przemieniła się w miłość. W końcu zdecydowali się zamieszkać razem. W ciągu ostatnich kilku miesięcy chłopak Brittany zdystansował się od niej, zaczął dbać o swoją prywatność i nie chciał spędzać z nią tyle czasu, co kiedyś. Ostatnio Taylor postanowił zamykać swoje biuro, znajdujące się w ich wspólnym mieszkaniu. Kiedy zdarzyło mu się o tym zapomnieć, Brittany weszła do pokoju i zobaczyła tam dziwaczne i niepokojące komiksowe obrazki. Zdezorientowana kobieta postanowiła zatrudnić ekspertów od zdrad, aby przekonać się, z jakimi przerażającymi faktami będzie musiała się zmierzyć (więcej tutaj).

„Elita Wydziału Zabójstw” 2
emisja: w niedziele (od 5 stycznia 2020 roku) o 22:00

Pewnej gorącej sierpniowej nocy w Atlancie, dwóch napastników próbowało włamać się do mieszkania mężczyzny mającego przechowywać duże ilości gotówki. Z pozoru zwyczajna kradzież, stała się koszmarem młodych narzeczonych - Briany Brooks i Jeronty Browna, którzy zostali
zastrzeleni na drodze. Co gorsza, Briana była w ciąży. Quinn i Vince zostali wezwani do przeprowadzenia śledztwa. Wkrótce mieli się przekonać jak wielką władzę mogą mieć pieniądze oraz że tamtej nocy czas zdecydowanie nie sprzyjał Brianie i Jerontowi (więcej tutaj).

„Komórki jajowe - dar życia”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 13 stycznia 2020 roku) o 16:00

- Dla milionów kobiet droga do poczęcia zdrowego dziecka wiąże się z wyborem, którego nigdy sobie nie wyobrażały: akceptacją tego, że ich linia genetyczna wygaśnie, a jedyną możliwością na zajście w ciążę jest skorzystanie z komórki jajowej innej kobiety. Dawstwo pozwala na powołanie nowego życia. Temat jest aktualny i kontrowersyjny, a związane z nim decyzje są niezwykle trudne. Zjawisko to redefiniuje znaczenie pojęcia „nowoczesna rodzina”. „Komórki jajowe - dar życia” to przełomowy i wciągający serial, który przedstawia losy osób zaangażowanych w tworzenie rodzin dzięki adopcji komórek jajowych. W serii pojawiają się pełni nadziei rodzice, którzy długo zmagali się z poczęciem dziecka. Wreszcie mogą zrealizować swoje marzenie dzięki zdrowym jajeczkom młodych kobiet, które z własnej woli przeszły przez wyczerpujący proces ich pozyskiwania. Opowiadane w programie historie są wyjątkowe i przejmujące. Zarówno rodzice, jak i dawczynie mają swoje marzenia i dylematy. Obserwujemy z bliska ich zmagania splatające się w złożoną i fascynującą opowieść, której wspaniałym rezultatem jest nowe życie - informuje nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...