reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Keira Knightley i komedie w styczniu w CBS Europa

dodano: 2019-12-30 23:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Europa W styczniu 2020 roku kanał CBS Europa poleca widzom takie filmy jak „Zdążyć do domu na święta” i „Święta w Pemberley”, w ramach wieczoru „Randez-vous z Keirą Knightley” takie produkcje jak „To właśnie miłość”, „Anna Karenina” i „Pokuta”, w cyklu „Maraton komediowy” takie filmy jak „Idol z piekła rodem”, „Żandarm z Saint-Tropez”, „Żandarm w Nowym Jorku”, „Żandarm się żeni”, „Żandarm na emeryturze”, „Żandarm i kosmici” i „Żandarm i policjantki”, w cyklu „Romantyczny weekend” takie produkcje jak „Mickey niebieskie oko”, „Wymarzona pogoda na ślub”, „Było sobie kłamstwo” i „Elivs i Anabelle”, w cyklu „Poniedziałek z komedią” film „Wielka heca Bowfingera”, a w cyklu „Wtorek i środa z akcją i thrillerem” takie filmy jak „Kronika tajemnic: Odnaleziona”, „Kronika tajemnic: Niewłaściwy człowiek” i „Kronika tajemnic: Związani winoroślą”.

CBS Europa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę, 1 stycznia 2020 roku, czyli w Nowy Rok, w kanale CBS Europa nadal będzie panował świąteczny nastrój. Tego dnia widzowie będą mogli zobaczyć dwa premierowe filmy o miłości ze świętami Bożego Narodzenia w tle. Jedna z premierowych produkcji to „Zdążyć do domu na święta” - opowieść o dwojgu samotnych ludzi, którzy postanawiają wyruszyć we wspólną podróż. Będzie można zobaczyć także film inspirowany powieścią Jane Austen „Duma i uprzedzenie” - „Święta w Pemberley”, w którym nowojorska pianistka i ponury milioner starają się odnaleźć wspólny język. Na te podtrzymujące świąteczny nastrój filmy kanał CBS Europa zaprasza w środę, 1 stycznia 2020 roku od godziny 17:30 (więcej tutaj).

W styczniu 2020 roku stacja zaprasza także na wieczór filmowy „Randez-vous z Keirą Knightley”, podczas którego widzowie będą mogli zobaczyć 3 filmy z brytyjską aktorką: kultową komedię romantyczną „To właśnie miłość” (więcej tutaj), dramat kostiumowy „Anna Karenina” (więcej tutaj) oraz wielokrotnie nagradzany obraz „Pokuta” (więcej tutaj).

W poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku z okazji Święta Trzech Króli kanał CBS Europa zaprasza do oglądania „Maratonu komediowego” (więcej tutaj), w ramach którego widzowie zobaczą kolekcję 6 filmów z niezrównanym Louisem de Funèsem w roli żandarma („Żandarm z Saint-Tropez”, „Żandarm w Nowym Jorku”, „Żandarm się żeni”, „Żandarm na emeryturze”, „Żandarm i kosmici” i „Żandarm i policjantki”(więcej tutaj i tutaj) oraz premierowo obraz „Idol z piekła rodem”, opowiadający o perypetiach pracownika wytwórni muzycznej, który ma zaledwie 72 godziny na sprowadzenie ekscentrycznego gwiazdora na koncert do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Na ekranie pojawią się Jonah Hill, Russell Brand oraz Alecia Beth Moore „Pink”, Christina Aguillera i Lars Urlich w rolach drugoplanowych.

W styczniu 2020 roku stacja zaprasza także na kontynuację cykli filmowych.

W ramach kontynuacji cyklu „Romantyczny weekend” w styczniowe weekendy będzie można oglądać - jak zapewnia nadawca - najbardziej wzruszające filmy o miłości (więcej tutaj). Wśród nich pojawi się między innymi „Mickey niebieskie oko” - komedia romantyczno-kryminalna z Hugh Grantem w roli głównej (więcej tutaj i tutaj), oraz kostiumowa produkcja „Wymarzona pogoda na ślub”, w której przyszła panna młoda (w tej roli Felicity Jones) niespodziewanie spotyka byłego kochanka. Pojawi się również fascynująca opowieść o świecie, w którym nikt nie kłamie, obraz pod tytułem „Było sobie kłamstwo” (więcej tutaj), oraz film „Elivs i Anabelle”, przedstawiający niezwykła historię miłosną chłopaka pracującego w zakładzie pogrzebowym i Miss Teksasu.

W styczniowe poniedziałki stacja zaprasza na kontynuację cyklu „Poniedziałek z komedią”. W jego ramach będzie można oglądać najzabawniejsze komedie, między innymi obraz „Wielka heca Bowfingera”, opowiadający o perypetiach producenta filmowego, ze Stevem Martinem i Eddiem Murphym w rolach głównych (więcej tutaj).

W ramach kontynuacji cyklu „Wtorek i środa z akcją i thrillerem” kanał CBS Europa zaprasza do oglądania trzymających w napięciu obrazów (więcej tutaj), wśród których widzowie zobaczą między innymi trzy odsłony amerykańsko-kanadyjskiej serii filmowej „Kronika tajemnic” („Kronika tajemnic: Odnaleziona”, „Kronika tajemnic: Niewłaściwy człowiek” i „Kronika tajemnic: Związani winoroślą”), której akcja rozgrywa się w małym miasteczku Harrington w Pensylwanii, a główną bohaterką jest autorka kryminalnego podcastu, Alex McPherson.
 
Keira Knightley w filmie „Anna Karenina”, foto: Laurie Sparham/Focus Features
Keira Knightley w filmie „Anna Karenina”, foto: Laurie Sparham/Focus Features


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama