reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe filmy i serial w styczniu w Romance TV

dodano: 2019-12-23 17:05 | aktualizacja: 2020-01-01 14:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Romance TV

Romance TV W styczniu 2020 roku kanał Romance TV poleca swoim widzom serial „Diagnoza Betty” (sezon 5.), a w ramach cyklu „Lekarstwo na frustrację” takie produkcje filmowe jak „Pokój ze stajnią: W góry”, „Pokój ze stajnią: Dzikie wakacje” i „Pokój ze stajnią: Góry przenosić”.

Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, wraz z Nowym Rokiem na antenę Romance TV powróci sympatyczna pielęgniarka Betty. Cieszący się dużą sympatią widzów serial „Diagnoza Betty” opowiada o życiu pielęgniarek i lekarzy Kliniki Karola w Akwizgranie. Pierwszy odcinek piątej serii widzowie zobaczą w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00 (więcej tutaj i tutaj). Z kolei w środowe wieczory stacja zabierze widzów do malowniczej górskiej miejscowości Fuchsbichlerhofa, gdzie rozgrywa się akcja premierowej serii komediowej pod tytułem „Pokój ze stajnią”, emitowanej w nowym cyklu „Lekarstwo na frustrację”. Na tle tej przepięknej scenerii widzowie poznają historię byłej stewardesy Sophie, mieszkanki miasta, która pragnąc powrócić do życia na łonie natury, kupuje gospodarstwo na wsi. Niestety, zamiast spodziewanej idylli, na miejscu czeka ją zupełnie co innego...

Styczeń 2020 roku w ofercie kanału Romance TV:

„Diagnoza Betty” 5
emisja: od niedzieli, 12 stycznia 2020 roku o 19:00

Od 12 stycznia 2020 roku w każdą niedzielę Romance TV zaprezentuje dalsze perypetie uroczej pielęgniarki Betty w premierowych odcinkach piątego sezonu niemieckiego serialu medycznego „Diagnoza Betty“. Tytułowa bohaterka - Betty Dewald, jest silną i energiczną kobietą z dużym poczuciem humoru. W sytuacjach kryzysowych umie zachować zimną krew, dlatego znakomicie sprawdza się w swoim zawodzie. Poza pracą prowadzi burzliwe życie osobiste u boku swojego męża Olivera. Co czeka fanów w piątym sezonie? W pierwszych odcinkach Betty i doktor Stern będą zajmować się pacjentką Anną Bechstein, ofiarą ciężkiego wypadku drogowego. Czy uda im się uratować kobietę? Oprócz tego pielęgniarka na prośbę dyrektora szpitala zajmie się szukaniem autora feralnych nagrań szpitalnych, za które klinika zostanie oskarżona przez jedną z pacjentek. Dla Betty będzie to kłopotliwe zadanie, ponieważ wie, kto jest odpowiedzialny za nagrane filmy. Co zrobi w tej sytuacji? Dodatkowych zmartwień przysporzy jej będzie pogłębiający się kryzys małżeński. Pierwszy odcinek piątej serii widzowie zobaczą w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00, a w każdą następną niedzielę o godzinie 18:05 będą emitowane dwa nowe odcinki (więcej tutaj).

„Lekarstwo na frustrację”:
„Pokój ze stajnią: W góry”
emisja: w środę, 15 stycznia 2020 roku o 20:50

Była stewardessa Sophie pod wpływem piękna malowniczej górskiej miejscowości Fuchsbichlerhofa kupuje tam wiejskie gospodarstwo bez powiadomienia rodziny. Nastoletnia córka Leonie i jej mąż Philippe nie są zachwyceni pomysłem przeprowadzki na wieś. Po przyjeździe na miejsce okazuje się, że domostwo zamieszkuje na prawach dożywocia stary Grantler Barthl. Lubiący ciszę i spokój bawarski staruszek nienawidzi mieszczuchów, dlatego zrobi wszystko, żeby uprzykrzyć życie nowej właścicielce i zmusić ją do opuszczenia posesji. Na premierę filmu „Pokój ze stajnią: W góry” Romance TV zaprasza w środę, 15 stycznia  2020 roku o godzinie 20:50.

„Lekarstwo na frustrację”:
„Pokój ze stajnią: Dzikie wakacje”
emisja: w środę, 22 stycznia 2020 roku o 20:50

„Pokój ze stajnią: Dzikie wakacje” to dalsze losy Sophie z filmu „Pokój ze stajnią”, która na stałe osiedliła się w niewielkiej górskiej wiosce i prowadzi własny pensjonat „Pokój ze stajnią”. Kiedy okazuje się, że grozi jej bankructwo, z pomocą przychodzi Jan, brat jej przyjaciółki Vereny, który podsuwa Sophie doskonały pomysł na zwiększenie atrakcyjności obiektu i uratowanie biznesu. Jakie to będzie przedsięwzięcie widzowie stacji Romance TV przekonają się w środę, 22 stycznia 2020 roku o godzinie 20:50.

„Lekarstwo na frustrację”:
„Pokój ze stajnią: Góry przenosić”
emisja: w środę, 29 stycznia 2020 roku o 20:50

Kontynuacją zabawnych przygód mieszczanki Sophie i bawarskiego rolnika Barthla z filmów „Pokój ze stajnią” i „Pokój ze stajnią: Dzikie wakacje” jest odcinek „Pokój ze stajnią: Góry przenosić”. Na łąkach przylegających do Fuchsbichlerhof ma powstać nowoczesny ośrodek campingowy, należącym do brata Barthla. Ta rosnąca „pod nosem” konkurencja zmusza bohaterów do zawarcia porozumienia, zjednoczenia sił i walki o ich górski pensjonat. Premiera filmu „Pokój ze stajnią: Góry przenosić” odbędzie się w środę, 29 stycznia 2020 roku o godzinie 20:50 w Romance TV.
 
Rona Özkan i Alexander Koll w serialu „Diagnoza Betty”, foto: Willi Weber/ZDF
Rona Özkan i Alexander Koll w serialu „Diagnoza Betty”, foto: Willi Weber/ZDF


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama