reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-01-28 - 2020-01-29 - 2020-01-30

Kalendarz imprez sportowych w TVP w roku 2020

dodano: 2020-01-01 16:41 | aktualizacja: 2020-01-02 05:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Sport/satkurier.pl

TVP Sport Telewizja Polska przedstawiła plan sportowych imprez, które w roku 2020 widzowie zobaczą na antenach tego nadawcy, głównie w kanale TVP Sport. Czego więc widzowie mogą się spodziewać?

TVP Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W styczniu br. nadawca pokaże: biegi narciarskie - Tour de Ski, skoki narciarskie - 68. Turniej Czterech Skoczni, mecze towarzyskie reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych, kwalifikacje reprezentacji Polski siatkarek do igrzysk olimpijskich w Tokio, mecze reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych na mistrzostwach Europy, mistrzostwa Europy w piłce wodnej, Puchar Świata w kolarstwie torowym, biegi narciarskie - maratony Ski Classics, mecze ligi NHL (National Hockey League), Puchar Świata w kolarstwie przełajowym, mecze Pucharu Włoch piłkarzy, mecze PGNiG Superligi Mężczyzn i skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata.

W lutym br. nadawca pokaże: mistrzostwa świata w kolarstwie przełajowym, Ligę Mistrzów piłkarzy - mecze 1/8 finału, eliminacje reprezentacji Polski koszykarzy do mistrzostw Europy, mistrzostwa świata w kolarstwie torowym, biegi narciarskie - maratony Ski Classics, biegi narciarskie - zawody Pucharu Świata, mecze ligi NHL (National Hockey League), mecze PKO Ekstraklasy, mecze Pucharu Włoch piłkarzy, mecze PGNiG Superligi Mężczyzn i skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata.

W marcu br. nadawca pokaże: Ligę Mistrzów piłkarzy - mecze 1/8 finału, lekkoatletykę - halowe mistrzostwa świata, snooker - Tour Snooker Championship, skoki narciarskie - mistrzostwa świata w lotach, eliminacje reprezentacji Polski piłkarek ręcznych do mistrzostw Europy, towarzyskie mecz piłkarzy Polska - Finlandia i Polska - Ukraina, lekkoatletykę - mistrzostwa świata w półmaratonie, biegi narciarskie - maratony Ski Classics, biegi narciarskie - zawody Pucharu Świata, mecze ligi NHL (National Hockey League), mecze PKO Ekstraklasy, mecze Pucharu Włoch piłkarzy, mecze PGNiG Superligi Mężczyzn i skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata.

W kwietniu br. nadawca pokaże: Ligę Mistrzów piłkarzy - mecze 1/4 i 1/2 finału, wioślarstwo - Puchar Świata I, Puchar Świata w skokach do wody, mistrzostwa świata dywizji 1B hokeistów, gimnastyka - mistrzostwa Europy kobiet, mecze ligi NHL (National Hockey League), mecze PKO Ekstraklasy i mecze PGNiG Superligi Mężczyzn.

W maju br. nadawca pokaże: wioślarstwo - Puchar Świata II, lekkoatletykę - Puchar Świata w chodzie sportowym, Ligę Mistrzów piłkarzy - mecze 1/2 finału, mistrzostwa świata elity hokeistów, mistrzostwa Europy U17 piłkarek, mecze PGNiG Superligi Mężczyzn, mecze Pucharu Włoch piłkarzy, finał PGNiG Pucharu Polski piłkarzy ręcznych, mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim, finał PGNiG Pucharu Polski piłkarek ręcznych, mistrzostwa Europy w pływaniu, Ligę Narodów siatkarek - mecze reprezentacji Polski, mistrzostwa Europy U17 piłkarzy, wioślarstwo - Puchar Świata III, Ligę Narodów siatkarzy - mecze reprezentacji Polski, kolarstwo - mistrzostwa świata w BMX, finał Ligi Europy piłkarzy, eliminacje reprezentacji Polski piłkarek ręcznych do mistrzostw Europy, gimnastykę - mistrzostwa Europy mężczyzn, finał Ligi Mistrzów piłkarzy, mecze ligi NHL (National Hockey League), mecze PKO Ekstraklasy i mecze PGNiG Superligi Mężczyzn.

W czerwcu br. nadawca pokaże: towarzyskie mecz piłkarzy Polska - Rosja i Polska - Islandia,,kajakarstwo - mistrzostw Europy w sprincie, wioślarstwo - mistrzostwa Europy, Puchar Świata w skokach do wody, mistrzostwa Europy piłkarzy i mistrzostwa świata w kolarstwie górskim.

W lipcu br. nadawca pokaże: mistrzostwa Europy piłkarzy, mistrzostwa świata U20 piłkarek, 77. Tour de Pologne, lekkoatletykę - mistrzostwa świata U20, kolarstwo - mistrzostwa Europy w BMX, lekkoatletykę - mistrzostwa Europy U18, mistrzostwa Europy U19 piłkarzy, mistrzostwa Europy U19 piłkarek, igrzyska olimpijskie w Tokio,  mecze PKO Ekstraklasy i skoki narciarskie - zawody Letniego Grand Prix

W sierpniu br. nadawca pokaże: igrzyska olimpijskie w Tokio, wioślarstwo - mistrzostwa świata, igrzyska paraolimpijskie w Tokio, lekkoatletykę - mistrzostwa Europy, mecze PKO Ekstraklasy i skoki narciarskie - zawody Letniego Grand Prix.

We wrześniu br. nadawca pokaże: Ligę Narodów UEFA - mecze reprezentacji Polski, mistrzostwa Europy w kolarstwie szosowym, mistrzostwa świata w futsalu, mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym, mecze PKO Ekstraklasy, mecze Ligi Mistrzów piłkarzy, mecze PGNiG Superligi Mężczyzn i skoki narciarskie - zawody Letniego Grand Prix.

W październiku br. nadawca pokaże: Ligę Narodów UEFA - mecze reprezentacji Polski, mecze PKO Ekstraklasy, mecze Ligi Mistrzów piłkarzy, mecze PGNiG Superligi Mężczyzn i skoki narciarskie - zawody Letniego Grand Prix.

W listopadzie br. nadawca pokaże: snooker: turniej Champion of Champions, mistrzostwa świata U17 piłkarek, Ligę Narodów UEFA - mecze reprezentacji Polski, eliminacje reprezentacji Polski koszykarzy do mistrzostw Europy, mmecze PKO Ekstraklasy, mecze Ligi Mistrzów piłkarzy, mecze PGNiG Superligi Mężczyzn i skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata.

W grudniu br. nadawca pokaże: darts - mistrzostwa świata, mecze PKO Ekstraklasy, mecze PGNiG Superligi Mężczyzn, skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata, skoki narciarskie - 69. Turniej Czterech Skoczni, skoki narciarskie - mistrzostwa Polski i tenis ziemny - Mubadala Tennis Championship.

Poza tym nadawca pokaże: biegi narciarskie - zawody Pucharu Świata (sezon 2020/2021), biegi narciarskie - Tour de Ski (sezon 2020/2021), boks - 8. Memoriał im. Leszka Drogosza, boks: 36. Turniej im. Feliksa Stamma, boks - finały mistrzostw Polski seniorów, boks - mecze kadry kobiet i kadry mężczyzn, jeździectwo - finały Pucharu Świata, judo - Grand Prix, judo - Grand Slam, kickboxing - gale Enfusion i Glory, mistrzostwa świata w kolarstwie górskim i trialu, Puchar Świata w kolarstwie torowym (sezon 2020/2021), Puchar Świata w kolarstwie przełajowym (sezon 2020/2021), mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym, mistrzostwa Europy w kolarstwie przełajowym, MMA - gale One Championship, mecze Pucharu Włoch piłkarzy (sezon 2020/2021), mecze towarzyskie piłkarskich reprezentacji, mecze Ligi Mistrzów piłkarzy (sezon 2020/2021), mecze polski klubów w Lidze Europy piłkarzy (sezon 2020/2021), mecze PGNiG Superligi Kobiet (sezon 2019/2020), mecze PGNiG Superligi Mężczyzn (sezon 2020/2021), mecze piłki ręcznej plażowej, mecze towarzyskie reprezentacji Polski piłkarek ręcznych, mecze towarzyskie reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych, pływanie - mistrzostwa świata na krótkim basenie, podnoszenie ciężarów - mistrzostwa Europy, skoki narciarskie - zawody Pucharu Świata (sezon 2020/2021) i skoki narciarskie - zawody Pucharu Kontynentalnego (sezon 2020/2021).

Plan transmisji:

Do 5 stycznia (do niedzieli)
biegi narciarskie: Tour de Ski, TVP Sport

Do 6 stycznia (do poniedziałku)
skoki narciarskie: 68. Turniej Czterech Skoczni, TVP Sport

Od 3 do 5 stycznia (od piątku do niedzieli)
mecze towarzyskie reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych, TVP Sport

7 stycznia (wtorek)
turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio: Bułgaria - Polska, TVP Sport

9 stycznia (czwartek)
turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio: Holandia - Polska, TVP Sport

10 stycznia (piątek)
turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio: Azerbejdżan - Polska, TVP Sport
mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych: Słowenia - Polska, TVP Sport

12 stycznia (niedziela)
mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych: Szwajcaria - Polska, TVP Sport

14 stycznia (wtorek)
mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych: Szwecja - Polska, TVP Sport

Od 14 do 26 stycznia (od wtorku do niedzieli)
mistrzostwa Europy w piłce wodnej, TVP Sport

Od 24 do 26 stycznia (od piątku do niedzieli)
Puchar Świata w kolarstwie torowym, TVP Sport

Od 1 do 2 lutego (od soboty do niedzieli)
mistrzostwa świata w kolarstwie przełajowym, TVP Sport

Od 18 do 26 lutego (od wtorku do środy)
Liga Mistrzów piłkarzy: 1/8 finału, TVP Sport

20 lutego (czwartek)
eliminacje do mistrzostw Europy koszykarzy: Polska - Izrael, TVP Sport

23 lutego (niedziela)
eliminacje do mistrzostw Europy koszykarzy: Hiszpania - Polska, TVP Sport

Od 26 lutego do 1 marca (od środy do niedzieli)
mistrzostwa świata w kolarstwie torowym, TVP Sport

Od 10 do 18 marca (od wtorku do środy)
Liga Mistrzów piłkarzy: 1/8 finału, TVP Sport

Od 13 do 15 marca (od piątku do niedzieli)
lekkoatletyka: halowe mistrzostwa świata, TVP Sport

Od 17 do 22 marca (od wtorku do niedzieli)
snooker: Tour Snooker Championship, TVP Sport

Od 20 do 22 marca (od piątku do niedzieli)
skoki narciarskie: mistrzostwa świata w lotach, TVP Sport

Od 25 do 26 marca (od środy do czwartku)
eliminacje mistrzostw Europy piłkarek ręcznych: Polska - Rumunia, TVP Sport

27 marca (piątek)
mecz towarzyski piłkarzy: Polska - Finlandia, TVP Sport

Od 28 do 29 marca (od soboty do niedzieli)
eliminacje mistrzostw Europy piłkarek ręcznych: Rumunia - Polska, TVP Sport

29 marca (niedziela)
lekkoatletyka: mistrzostwa świata w półmaratonie, TVP Sport

31 marca (wtorek)
mecz towarzyski piłkarzy: Polska - Ukraina, TVP Sport

Od 7 do 8 kwietnia (od wtorku do środy)
Liga Mistrzów piłkarzy: 1/4 finału, TVP Sport

Od 10 do 12 kwietnia (od soboty do niedzieli)
wioślarstwo: Puchar Świata I, TVP Sport

Od 14 do 15 kwietnia (od wtorku do środy)
Liga Mistrzów piłkarzy: 1/4 finału, TVP Sport

Od 21 do 27 kwietnia (od wtorku do poniedziałku)
Puchar Świata w skokach do wody, TVP Sport

Od 27 kwietnia do 3 maja (od poniedziałku do niedzieli)
mistrzostwa świata dywizji 1B hokeistów, TVP Sport

Od 28 do 29 kwietnia (od wtorku do środy)
Liga Mistrzów piłkarzy: 1/2 finału, TVP Sport

Od 30 kwietnia do 3 maja (od czwartku do niedzieli)
gimnastyka: mistrzostwa Europy kobiet, TVP Sport

Od 1 do 3 maja (od piątku do niedzieli)
wioślarstwo: Puchar Świata II, TVP Sport

Od 2 do 3 maja (od soboty do niedzieli)
Puchar Świata w chodzie sportowym, TVP Sport

Od 5 do 6 maja (od wtorku do środy)
Liga Mistrzów piłkarzy: 1/2 finału, TVP Sport

Od 8 do 24 maja (od piątku do niedzieli)
mistrzostwa świata elity hokeistów, TVP Sport

Od 9 do 22 maja (od soboty do piątku)
mistrzostwa Europy U17 piłkarek, TVP Sport

10 maja (niedziela)
finał PGNiG Pucharu Polski piłkarzy ręcznych, TVP Sport

13 maja (środa)
Puchar Włoch piłkarzy: finał, TVP Sport

Od 14 do 17 maja (od czwartku do niedzieli)
mistrzostwa Europy w kolarstwie górskim, TVP Sport

16 maja (sobota)
finał PGNiG Pucharu Polski piłkarek ręcznych, TVP Sport

Od 18 do 24 maja (od poniedziałku do niedzieli)
mistrzostwa Europy w pływaniu, TVP Sport

Od 19 maja do 5 lipca (od wtorku do niedzieli)
Liga Narodów siatkarek: mecze reprezentacji Polski siatkarek, TVP Sport

Od 21 maja do 6 czerwca (od czwartku do soboty)
mistrzostwa Europy U17 piłkarzy, TVP Sport

Od 22 do 24 maja (od piątku do niedzieli)
wioślarstwo: Puchar Świata III, TVP Sport

Od 22 maja 21 czerwca (od piątku do niedzieli)
Liga Narodów siatkarzy: mecze reprezentacji Polski, TVP Sport

Od 26 do 31 maja (od wtorku do niedzieli)
kolarstwo: mistrzostwa świata w BMX, TVP Sport

27 maja (środa)
Liga Europy piłkarzy: finał, TVP Sport

Od 27 do 28 maja (od środy do czwartku)
eliminacje mistrzostw Europy piłkarek ręcznych: Wyspy Owcze - Polska, TVP Sport

Od 27 do 31 maja (od środy do niedzieli)
gimnastyka: mistrzostwa Europy mężczyzn, TVP Sport

30 maja (sobota)
Liga Mistrzów piłkarzy: finał, TVP Sport

31 maja (niedziela)
eliminacje mistrzostw Europy piłkarek ręcznych: Polska - Ukraina, TVP Sport

2 czerwca (wtorek)
mecz towarzyski piłkarzy: Polska - Rosja, TVP Sport

Od 4 do 7 czerwca (od czwartku do niedzieli)
kajakarstwo: mistrzostwa Europy w sprincie, TVP Sport

Od 5 do 7 czerwca (od piątku do niedzieli)
wioślarstwo: mistrzostwa Europy, TVP Sport

9 czerwca (wtorek)
mecz towarzyski piłkarzy: Polska - Islandia, TVP Sport

Od 11 do 12 czerwca (od czwartku do piątku)
Puchar Świata w skokach do wody, TVP Sport

Od 12 czerwca do 12 lipca (od piątku do niedzieli)
mistrzostwa Europy piłkarzy, TVP Sport

15 czerwca (poniedziałek)
mistrzostwa Europy piłkarzy: rywal z barażów - Polska, TVP Sport

20 czerwca (sobota)
mistrzostwa Europy piłkarzy: Hiszpania - Polska, TVP Sport

24 czerwca (środa)
mistrzostwa Europy piłkarzy: Szwecja - Polska, TVP Sport

Od 26 do 28 czerwca (od piątku do niedzieli)
mistrzostwa świata w kolarstwie górskim, TVP Sport

Od 3 do 22 lipca (od piątku do środy)
mistrzostwa świata U20 piłkarek, TVP Sport

Od 5 do 11 lipca (od niedzieli do soboty)
kolarstwo: 77. Tour de Pologne, TVP Sport

Od 7 do 12 lipca (od wtorku do niedzieli)
lekkoatletyka: mistrzostwa świata U20, TVP Sport

Od 10 do 12 lipca (od piątku do niedzieli)
kolarstwo: mistrzostwa Europy w BMX, TVP Sport

Od 14 do 17 lipca (od wtorku do piątku)
lekkoatletyka: mistrzostwa Europy U18, TVP Sport

Od 19 lipca do 1 sierpnia (od niedzieli do soboty)
mistrzostwa Europy U19 piłkarzy, TVP Sport

Od 21 lipca do 2 sierpnia (od wtorku do niedzieli)
mistrzostwa Europy U19 piłkarek, TVP Sport

Od 24 lipca do 8 sierpnia (od piątku do niedzieli)
letnie igrzyska olimpijskie w Tokio, TVP Sport

Od 16 do 23 sierpnia (od niedzieli do niedzieli)
wioślarstwo: mistrzostwa świata, TVP Sport

Od 25 sierpnia do 6 września (od wtorku do niedzieli)
letnie igrzyska paraolimpijskie w Tokio, TVP Sport

Od 26 do 30 sierpnia (od środy do niedzieli)
lekkoatletyka: mistrzostwa Europy, TVP Sport

Od 3 do 5 września (od czwartku do soboty)
Liga Narodów piłkarzy: mecz reprezentacji Polski piłkarzy, TVP Sport

Od 6 do 8 września (od niedzieli do wtorku)
Liga Narodów piłkarzy: mecz reprezentacji Polski piłkarzy, TVP Sport

Od 9 do 13 września (od środy do niedzieli)
mistrzostwa Europy w kolarstwie szosowym, TVP Sport

Od 12 września do 4 października (od soboty do niedzieli)
mistrzostwa świata w futsalu, TVP Sport

Od 20 do 27 września (od niedzieli do niedzieli)
mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym, TVP Sport

Od 8 do 10 października (od czwartku do soboty)
Liga Narodów piłkarzy: mecz reprezentacji Polski piłkarzy, TVP Sport

Od 11 do 13 października (od niedzieli do wtorku)
Liga Narodów piłkarzy: mecz reprezentacji Polski piłkarzy, TVP Sport

Od 2 do 8 listopada (od poniedziałku do niedzieli)
snooker: turniej Champion of Champions, TVP Sport

Od 2 do 21 listopada (od poniedziałku do soboty)
mistrzostwa świata U17 piłkarek, TVP Sport

Od 12 do 14 listopada (od czwartku do soboty)
Liga Narodów piłkarzy: mecz reprezentacji Polski piłkarzy, TVP Sport

Od 15 do 17 listopada (od niedzieli do wtorku)
Liga Narodów piłkarzy: mecz reprezentacji Polski piłkarzy, TVP Sport

27 listopada (piątek)
eliminacje mistrzostw Europy koszykarzy: Rumunia - Polska, TVP Sport

30 listopada (poniedziałek)
eliminacje mistrzostw Europy koszykarzy: Izrael - Polska, TVP Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

Adapter (przejściówka) DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

49 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Konwerter Twin Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, podwójny konwerter Universal Twin produkcji Opticum. Przeznaczony do...

39 zł Więcej...
reklama