reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Porucznik Kabura” 2 w CDA Premium

dodano: 2020-01-02 19:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CDA

Porucznik Kabura CDA Premium Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu animowanego „Porucznik Kabura” będzie dostępny już w styczniu 2020 roku! Tak jak poprzednio, tak i tym razem wszystkie odcinki będzie można zobaczyć w CDA Premium.

Porucznik Kabura CDA Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nieokrzesany, kontrowersyjny bohater Polskich Kosmicznych Sił (PKS) powraca z dużym hukiem! W pierwszym odcinku porucznik Kabura będzie musiał stawić czoła nie tylko obcym, ale zostanie też uwikłany w polityczny konflikt między Cyber Tuskiem i mózgiem elektronowym Jarosław 2000. Nowe odcinki będą mocniej nawiązywać do bieżącej sytuacji, nie zabraknie wulgarnych żartów, parodii disco polo, a nawet odwiedzin w pewnej kamienicy z pokojami na godziny. W kolejnych epizodach pojawią się także postacie, które na pewno ucieszą wszystkich fanów poprzednich kultowych produkcji Bartosza Walaszka.
 

Pierwszy sezon przygód Kabury miał bardzo dużą oglądalność. Absurdalny humor spodobał się widzom i zyskał wielu fanów. Decyzja o kontynuacji była więc naturalna. Drugi sezon będzie równie niewybredny i pikantny jak pierwszy, ale będzie więcej odniesień i nawiązań do bieżącej sytuacji w naszym kraju i nieco więcej politycznych aluzji. Oczywiście bez sympatii do jakiejkolwiek partii i w typowym dla produkcji stylu

- mówi Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług.

Tak jak poprzednio, tak i tym razem za produkcję odpowiada studio filmowe SPInka, a reżyserem i autorem scenariusza jest Bartosz Walaszek.

Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu „Porucznika Kabury” odbędzie się w piątek, 31 stycznia, a kolejne będą udostępniane widzom co tydzień. Drugi sezon będzie składał się z ośmiu epizodów.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Obejma kominowa 7m

uchwyt - obejma 7m na komin do masztów stalowych

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama