reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-04 - 2020-08-05 - 2020-08-06

Sport w polskiej TV 4.01.2020

dodano: 2020-01-03 20:44 | aktualizacja: 2020-01-04 15:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K: Getafe CF – Real Madryt. Transmisje live z ATP Cup tylko w sportowych kanałach Polsatu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 
 
CANAL+ Sport

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Atletico Madryt – Levante UD 
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski 

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies
Komentarz: Michał Łopaciński, Hubert Radke
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Valencia CF – SD Eibar
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Kuba Ostrowski 

16:00 Piłka nożna: FA Cup:
Southampton FC – Huddersfield Town 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
Wolverhampton Wanderers – Manchester United
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – FC Barcelona
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: FA Cup:
Rotherham United – Hull City
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

16:00 Piłka nożna: FA Cup:
Fulham FC – Aston Villa
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
Manchester City – Port Vale
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: FA Cup:
Rochdale AFC – Newcastle United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mateusz Majak 

16:00 Piłka nożna: FA Cup:
Brighton&Hove Albion – Sheffield Wednesday
Komentarz: Sebastian Chabiniak 

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
Leicester City – Wigan Athletic
Komentarz: Marcin Pawłowski, Piotr Czachowski 
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: FA Cup:
Burnley FC – Peterborough United
Komentarz: Patryk Mirosławski 

16:00 Piłka nożna: FA Cup:
Preston North End – Norwich City
Komentarz: Patryk Mirosławski 

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
AFC Bournemouth – Luton Town
Komentarz: Julian Kowalski
 
Eurosport 1

11:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zagrzeb:
1. przejazd slalomu kobiet

14:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Konkurs indywidualny

16:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zagrzeb:
2. przejazd slalomu kobiet
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Kapalua Maui:
2. runda
 
nSport+

18:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata FIM Superenduro, Reisa:
Zawody
 
Polsat Sport

02:00 Tenis: ATP Cup: 
Argentyna – Polska
    
04:00 Tenis: ATP Cup: 
Argentyna – Polska

07:30 Tenis: ATP Cup: 
Austria – Chorwacja

09:30 Tenis: ATP Cup: 
Austria – Chorwacja

11:30 Tenis: ATP Cup: 
Austria – Chorwacja

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Ślepsk Malow Suwałki – GKS Katowice

19:00 Bal Mistrzów Sportu: 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku:
Gala

20:00 Bal Mistrzów Sportu: 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku:
Gala

22:30 Bal Mistrzów Sportu: 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku:
Gala

01:00 (so/nd) Tenis: ATP Cup: 
Kanada – Australia

03:00  (so/nd) Tenis: ATP Cup: 
Kanada – Australia

05:00 (so/nd) Tenis: ATP Cup: 
Kanada – Australia
 
Polsat Sport Extra

01:00 Tenis: ATP Cup: 
Francja – Chile

03:00 Tenis: ATP Cup: 
Francja – Chile
    
05:00 Tenis: ATP Cup: 
Francja – Chile

08:30 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – RPA

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd dwójek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd dwójek kobiet

13:40 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd czwórek mężczyzn

15:10 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd czwórek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot

03:00 Tenis: ATP Cup: 
Włochy – Norwegia

05:00 Tenis: ATP Cup: 
Włochy – Norwegia
 
Polsat Sport News

10:30 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – RPA

11:07 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – RPA

12:07 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – RPA

15:00Piłka nożna: Coupe de France: 
AS Monaco – Stade de Reims

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
#VolleyWrocław – Wisła Warszawa
 
Sportklub

11:10 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahcesehir Koleji – Türk Telekom

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Ogm Ormanspor – Beşiktaş Sompo Sigorta

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaş – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
San Pablo Burgos – FC Barcelona Lassa
 
TVP 1

14:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

11:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

14:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Konkurs indywidualny

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej w Torrelavedze:
Hiszpania – Polska

22:05 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Vegas Golden Knights – St. Louis Blues


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama