reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-02-27 - 2020-02-28 - 2020-02-29

Sport w polskiej TV 4.01.2020

dodano: 2020-01-03 20:44 | aktualizacja: 2020-01-04 15:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K: Getafe CF – Real Madryt. Transmisje live z ATP Cup tylko w sportowych kanałach Polsatu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 
 
CANAL+ Sport

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Atletico Madryt – Levante UD 
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski 

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies
Komentarz: Michał Łopaciński, Hubert Radke
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Valencia CF – SD Eibar
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Kuba Ostrowski 

16:00 Piłka nożna: FA Cup:
Southampton FC – Huddersfield Town 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
Wolverhampton Wanderers – Manchester United
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: La Liga:
RCD Espanyol – FC Barcelona
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: FA Cup:
Rotherham United – Hull City
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

16:00 Piłka nożna: FA Cup:
Fulham FC – Aston Villa
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
Manchester City – Port Vale
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: FA Cup:
Rochdale AFC – Newcastle United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mateusz Majak 

16:00 Piłka nożna: FA Cup:
Brighton&Hove Albion – Sheffield Wednesday
Komentarz: Sebastian Chabiniak 

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
Leicester City – Wigan Athletic
Komentarz: Marcin Pawłowski, Piotr Czachowski 
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: FA Cup:
Burnley FC – Peterborough United
Komentarz: Patryk Mirosławski 

16:00 Piłka nożna: FA Cup:
Preston North End – Norwich City
Komentarz: Patryk Mirosławski 

18:30 Piłka nożna: FA Cup:
AFC Bournemouth – Luton Town
Komentarz: Julian Kowalski
 
Eurosport 1

11:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zagrzeb:
1. przejazd slalomu kobiet

14:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Konkurs indywidualny

16:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zagrzeb:
2. przejazd slalomu kobiet
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Kapalua Maui:
2. runda
 
nSport+

18:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata FIM Superenduro, Reisa:
Zawody
 
Polsat Sport

02:00 Tenis: ATP Cup: 
Argentyna – Polska
    
04:00 Tenis: ATP Cup: 
Argentyna – Polska

07:30 Tenis: ATP Cup: 
Austria – Chorwacja

09:30 Tenis: ATP Cup: 
Austria – Chorwacja

11:30 Tenis: ATP Cup: 
Austria – Chorwacja

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Ślepsk Malow Suwałki – GKS Katowice

19:00 Bal Mistrzów Sportu: 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku:
Gala

20:00 Bal Mistrzów Sportu: 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku:
Gala

22:30 Bal Mistrzów Sportu: 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 Roku:
Gala

01:00 (so/nd) Tenis: ATP Cup: 
Kanada – Australia

03:00  (so/nd) Tenis: ATP Cup: 
Kanada – Australia

05:00 (so/nd) Tenis: ATP Cup: 
Kanada – Australia
 
Polsat Sport Extra

01:00 Tenis: ATP Cup: 
Francja – Chile

03:00 Tenis: ATP Cup: 
Francja – Chile
    
05:00 Tenis: ATP Cup: 
Francja – Chile

08:30 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – RPA

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd dwójek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd dwójek kobiet

13:40 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd czwórek mężczyzn

15:10 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd czwórek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot

03:00 Tenis: ATP Cup: 
Włochy – Norwegia

05:00 Tenis: ATP Cup: 
Włochy – Norwegia
 
Polsat Sport News

10:30 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – RPA

11:07 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – RPA

12:07 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – RPA

15:00Piłka nożna: Coupe de France: 
AS Monaco – Stade de Reims

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
#VolleyWrocław – Wisła Warszawa
 
Sportklub

11:10 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahcesehir Koleji – Türk Telekom

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Ogm Ormanspor – Beşiktaş Sompo Sigorta

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaş – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
San Pablo Burgos – FC Barcelona Lassa
 
TVP 1

14:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

11:15 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

14:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck:
Konkurs indywidualny

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej w Torrelavedze:
Hiszpania – Polska

22:05 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Vegas Golden Knights – St. Louis Blues


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

509 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 249 zł Więcej...
reklama