reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bezpieczny poranek” w Radiu Tok FM

dodano: 2020-01-03 20:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM W długi weekend, obejmujący poniedziałek, 6 stycznia br. (Święto Trzech Króli) Radio Tok FM (Agora) zaprosi słuchaczy na kolejny „Bezpieczny poranek z Radiem Tok FM”. W programie, który ma zwracać uwagę na kwestię bezpieczeństwa na drogach, zaproszeni eksperci oraz słuchacze stacji będą dyskutować o zapowiadanej zmianie przepisów dotyczących pierwszeństwa pieszych przed przejściem.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W drugiej audycji „Bezpieczny poranek”, nadawanej w poniedziałek, 6 stycznia br. od godziny 8:00 do 10:00 (więcej tutaj), tematem przewodnim będzie zapowiadana przez premiera RP Mateusza Morawieckiego zmiana przepisów dotyczących pierwszeństwa pieszych przed przejściem. Prowadzący audycję Przemysław Iwańczyk oraz jego goście sprawdzą, czy zmiana prawa jest w ogóle potrzebna - a jeśli tak, to jak nowe przepisy powinny być sformułowane. Dziennikarze stacji zapytają ekspertów, czy sama zmiana przepisów wystarczy, czy może będzie nieskuteczna, jeśli wraz z nią nie poprawimy infrastruktury drogowej ograniczającej prędkość pojazdów.

Oprócz tego kolejny „Bezpieczny poranek” będzie okazją do przyjrzenia się systemowi kar dla użytkowników dróg w Polsce i Europie. Dlaczego w naszym kraju nie odstraszają one przed łamaniem przepisów ruchu drogowego? Czy mandaty powinny być wyższe? Jak skutecznie wpłynąć na zmiany niebezpiecznych zachowań kierowców i pieszych?

Podczas audycji redakcja rozgłośni będzie zbierać historie i opinie słuchaczy, którzy mogą pisać na adres poczty elektronicznej [email protected], a także dzwonić na numer telefonu 22 44 44 064 lub komunikować się z dziennikarzami za pośrednictwem mediów społecznościowych Radia Tok FM. Programowi będą towarzyszyć teksty publikowane na portalu tokfm.pl.

„Bezpieczny poranek z Radiem Tok FM” - emisja w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku o godz. 8:00 w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama