reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-02-26 - 2020-02-27 - 2020-02-28

4-7.01 Polsat Sport: ATP Cup, Puchar Francji i derby

dodano: 2020-01-04 00:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 4-6 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 85. plebiscytu Przeglądu Sportowego”, Energa Basket Liga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Berlinie do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio, Coupe de France, Emirates FA Cup, La Liga Santander, Serie A Tim, bobsleje, skeleton, tenis ziemny, e-sport - League of Legends - Ultraliga i League of Legends - Worlds, oraz „Sportowe podsumowanie roku 2019” - w takich dziedzinach jak żużel i reprezentacja Polski piłkarzy.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 85. plebiscytu Przeglądu Sportowego” (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Berlinie do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio (więcej tutaj i tutaj), Coupe de France (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj i tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj i tutaj), e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj), oraz „Sportowe podsumowanie roku 2019” - w takich dziedzinach jak żużel i reprezentacja Polski piłkarzy (więcej tutaj).

Plan transmisji:

4 stycznia (sobota)
5:00 tenis ziemny, ATP Cup: Kanada - Australia, Polsat Sport

5:00 tenis ziemny, ATP Cup: Francja - Chile, Polsat Sport Extra

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Sportowe podsumowanie roku 2019: Żużel” - magazyn, Polsat Sport

7:30 tenis ziemny, ATP Cup: Austria - Chorwacja, Polsat Sport

8:30 tenis ziemny, ATP Cup: Serbia - Republika Południowej Afryki, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 tenis ziemny, ATP Cup: Austria - Chorwacja, Polsat Sport

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

10:30 tenis ziemny, ATP Cup: Serbia - Republika Południowej Afryki, Polsat Sport News

11:07 tenis ziemny, ATP Cup: Serbia - Republika Południowej Afryki, Polsat Sport News

11:30 tenis ziemny, ATP Cup: Austria - Chorwacja, Polsat Sport

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

12:07 tenis ziemny, ATP Cup: Serbia - Republika Południowej Afryki, Polsat Sport News

12:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:55 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - SD Eibar, Eleven Sports 1

13:00 Emirates FA Cup, 3. runda: Rochdale AFC - Newcastle United FC, Eleven Sports 3

13:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Rotherham United FC - Hull City AFC, Eleven Sports 2
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

13:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Burnley FC - Peterborough United FC, Eleven Sports 4

13:40 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: MKS Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice, Polsat Sport

14:55 Coupe de France, 4. runda: AS Monaco Monako - Stade de Reims, Polsat Sport News

15:00 Emirates FA Cup, 3. runda: Southampton FC - Huddersfield Town FC, Eleven Sports 1

15:10 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 2. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Fulham FC Londyn - Aston Villa FC Birmingham, Eleven Sports 2

15:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Brighton & Hove Albion FC - Sheffield Wednesday FC, Eleven Sports 3

15:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Preston North End FC - Norwich City FC, Eleven Sports 4

17:30 „Sportowe podsumowanie roku 2019: Reprezentacja Polski w piłce nożnej” - magazyn, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Siatkówki Kobiet: #VolleyWrocław - Wisła Warszawa, Polsat Sport News

18:00 Emirates FA Cup, 3. runda: Wolverhampton Wanderers FC - Manchester United FC Stretford, Eleven Sports 1

18:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Manchester City FC - Port Vale FC Stoke-on-Trent, Eleven Sports 2

18:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Leicester City FC - Wigan Athletic FC, Eleven Sports 3

18:25 Emirates FA Cup, 3. runda: AFC Bournemouth - Luton Town FC, Eleven Sports 4

19:00 (Polsat Sport) i 20:05 (Polsat) „Gala mistrzów sportu 85. plebiscytu Przeglądu Sportowego” - widowisko, Polsat i Polsat Sport

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Sportowe podsumowanie roku 2019” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - FC Barcelona, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 4 na 5 stycznia (z soboty na niedzielę)
1:00 tenis ziemny, ATP Cup: Kanada - Australia, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

3:00 tenis ziemny, ATP Cup: Kanada - Australia, Polsat Sport

3:00 tenis ziemny, ATP Cup: Włochy - Norwegia, Polsat Sport Extra

3:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5 stycznia (niedziela)
5:00 tenis ziemny, ATP Cup: Kanada - Australia, Polsat Sport

5:00 tenis ziemny, ATP Cup: Włochy - Norwegia, Polsat Sport Extra

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 tenis ziemny, ATP Cup: Włochy - Norwegia, Polsat Sport Extra

10:00 skeleton, Puchar Świata w Winterbergu: 1. przejazd mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:30 tenis ziemny, ATP Cup: Rosja - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport News

11:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:07 tenis ziemny, ATP Cup: Rosja - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport News

11:50 skeleton, Puchar Świata w Winterbergu: 2. przejazd mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:55 La Liga Santander: Granada CF Grenada - RCD Mallorca Palma de Mallorca, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

12:07 tenis ziemny, ATP Cup: Rosja - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Brescia Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentuje: Julian Kowalski

13:30 turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Berlinie do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio: Francja - Serbia, Polsat Sport

14:00 skeleton, Puchar Świata w Winterbergu: 1. przejazd kobiet, Polsat Sport Extra

14:30 tenis ziemny, ATP Cup: Rosja - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport News

14:30 Emirates FA Cup, 3. runda: Middlesbrough FC - Tottenham Hotspur FC Londyn, Eleven Sports 1

14:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Chelsea FC Londyn - Nottingham Forest FC, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Hellas Werona, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Crystal Palace FC Londyn - Derby County FC, Eleven Sports 4

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:30 skeleton, Puchar Świata w Winterbergu: 2. przejazd kobiet, Polsat Sport Extra

16:30 turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Berlinie do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio: Słowenia - Belgia, Polsat Sport

16:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Liverpool FC - Everton FC Liverpool, Eleven Sports 1

17:30 Energa Basket Liga: Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:10 Emirates FA Cup, 3. runda: Gillingham FC - West Ham United FC Londyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Berlinie do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio: Niemcy - Czechy, Polsat Sport

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: AS Roma Rzym - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV Extra

20:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 tenis ziemny, ATP Cup: Niemcy - Grecja, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:50 Coupe de France, 4. runda: ESA Linas-Montlhery - Paris Saint-Germain Paryż, Polsat Sport Extra

21:05 KSW47, Polsat Sport Fight

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 tenis ziemny, ATP Cup: Niemcy - Grecja, Polsat Sport News

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 5 na 6 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 tenis ziemny, ATP Cup: Chorwacja - Polska, Polsat Sport

1:00 tenis ziemny, ATP Cup: Republika Południowej Afryki - Chile, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 tenis ziemny, ATP Cup: Chorwacja - Polska, Polsat Sport

2:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:00 tenis ziemny, ATP Cup: Republika Południowej Afryki - Chile, Polsat Sport Extra

3:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:00 tenis ziemny, ATP Cup: Chorwacja - Polska, Polsat Sport

6 stycznia (poniedziałek)
5:00 tenis ziemny, ATP Cup: Republika Południowej Afryki - Chile, Polsat Sport Extra

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

7:30 tenis ziemny, ATP Cup: Austria - Argentyna, Polsat Sport

8:30 tenis ziemny, ATP Cup: Serbia - Francja, Polsat Sport Extra

9:30 tenis ziemny, ATP Cup: Austria - Argentyna, Polsat Sport

10:30 tenis ziemny, ATP Cup: Serbia - Francja, Polsat Sport Extra

10:30 tenis ziemny, ATP Cup: Hiszpania - Urugwaj, Polsat Sport News

11:07 tenis ziemny, ATP Cup: Hiszpania - Urugwaj, Polsat Sport News

11:30 tenis ziemny, ATP Cup: Austria - Argentyna, Polsat Sport

12:07 tenis ziemny, ATP Cup: Hiszpania - Urugwaj, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 tenis ziemny, ATP Cup: Serbia - Francja, Polsat Sport Extra

14:00 turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Berlinie do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio: Holandia - Serbia, Polsat Sport

14:30 tenis ziemny, ATP Cup: Hiszpania - Urugwaj, Polsat Sport News

14:30 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Parma Calcio, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:00 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

17:00 turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Berlinie do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio: Bułgaria - Francja, Polsat Sport

17:00 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: US Lecce - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 „Puncher Extra Time” - magazyn, Polsat Sport

20:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Inter Mediolan, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

20:10 turniej kwalifikacyjny siatkarzy w Berlinie do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio: Niemcy - Belgia, Polsat Sport

20:10 Emirates FA Cup: losowanie 4. rundy, Eleven Sports 2

20:50 Emirates FA Cup, 3. runda: Arsenal FC Londyn - Leeds United FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

Noc z 6 na 7 stycznia (z poniedziałku na wtorek)
0:00 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

1:00 tenis ziemny, ATP Cup: Niemcy - Kanada, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:55 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

3:00 tenis ziemny, ATP Cup: Niemcy - Kanada, Polsat Sport

3:00 tenis ziemny, ATP Cup: Rosja - Norwegia, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

509 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...
reklama