reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-09 - 2021-12-10

Polsat Sport Extra pokaże galę „Heraklesy 2019”

dodano: 2020-01-04 06:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: MMARocks.pl

MMARocks.pl „Heraklesy” Kanał Polsat Sport Extra przeprowadzi transmisję z gali „Heraklesy 2019”. Wydarzenie to odbędzie się w piątek, 24 stycznia br. o godz. 20:00 w warszawskim hotelu Marriott, a jego organizatorem jest redakcja serwisu MMARocks.pl.

MMARocks.pl „Heraklesy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nagrody „Heraklesy” przyznawane są od 2012 roku przez dziennikarzy z branży sportów walki. - Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, spotkała się entuzjazmem środowiska MMA w Polsce. Wkrótce, po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok się powiększała aż do momentu, w którym „Heraklesy” stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze - czytamy w komunikacie.

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: „Zawodnik roku”, „Zawodnik roku (amatorów)”, „Zawodnik roku (publiczności)”, „Walka roku”, „Nokaut roku”, „Poddanie roku”, „Odkrycie roku”, „Gala roku” i „Klub roku”.

„Zawodnik roku” - „Heraklesa” w tej kategorii zdobywa zawodnik, który święcił największe sukcesy w MMA na arenie międzynarodowej lub w klatkach krajowych organizacji; który pokonał „najmocniejsze” nazwiska; który wspiął się wysoko w światowych lub polskich rankingach i który wyróżniał się poziomem sportowym na tle mocnych rywali. W tej kategorii brane pod uwagę są zarówno osiągnięcia, jak i poziom pokonanych przeciwników.

„Zawodnik roku (publiczności)” - zawodnik roku wybierany za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook przez fanów serwisu MMARocks.pl.

„Zawodnik roku (amatorów)” - w tej kategorii zwycięzcę wybierze komisja złożona ze Sławomira Cypla, Michała Mankiewicza, Bartosza Chyrka i Krzysztofa Bańkowskiego - organizatorów zawodów dla amatorów oraz trenerów polskiej reprezentacji w MMA.

„Odkrycie roku” - „Heraklesa” w tej kategorii zdobywa zawodnik będący z reguły na początku zawodowej kariery, który w ubiegłym roku zanotował „spektakularną zwyżkę formy i przebojem wdarł się do świadomości fanów dyscypliny”. Kapituła bierze pod uwagę przede wszystkim poziom pokonanych przeciwników, umiejętności oraz szum jaki stworzył się w danym roku po wygranych walkach początkującego zawodnika.

„Poddanie roku” - „Heraklesa” w tej kategorii zdobywa zawodnik, który poddał swego rywala w najbardziej efektowny sposób. Oprócz wizualnego aspektu techniki, pod uwagę brany jest również stopień trudności wykonania, kunszt, finezja oraz poziom poddanego rywala.

„Nokaut roku” - nagrodę w tej kategorii zdobywa zawodnik, który znokautował swego rywala w najbardziej widowiskowy i brutalny sposób. Podobnie jak w przypadku poddania, brana jest pod uwagę technika, poziom przeciwnika oraz aspekt wizualny.

„Klub roku” - „Hereklesa” w tej kategorii zdobywa klub, którego wychowankowie, w roku ubiegłym, osiągnęli najwięcej znaczących sukcesów. Liczy się ilość wygranych walk, ale tak samo ważna jest jakość rywali, z którymi zawodnicy danego teamu wygrywali.

„Gala roku” - laur w tej kategorii zdobywa gala, która zachwyciła kibiców swoją oprawą oraz poziomem sportowym. Oceniana jest widowiskowość skończeń na karcie walk, emocje jakie towarzyszyły pojedynkom i ogólny poziom widowiska.

„Walka roku” - „Heraklesa” w tej kategorii zdobywa walka, która była najbardziej widowiska i wzbudziła największe emocje w roku ubiegłym. Oprócz wizualnego aspektu boju, brany pod uwagę jest również poziom walczących i stawka konfrontacji.

„Hall of Fame” - co roku statuetkę tę otrzymuje osoba, która „wybitnie przysłużyła się rozwojowi MMA w Polsce”.

Za zasługi dla dyscypliny i jej promocji, przyznany też zostanie tytuł „Mecenasa MMA”.
 
Organizatorem konkursu „Heraklesy” jest redakcja serwisu MMARocks.pl, foto: MMARocks.pl
Organizatorem konkursu „Heraklesy” jest redakcja serwisu MMARocks.pl, foto: MMARocks.pl


Plan transmisji:

24 stycznia (piątek)
20:00 gala „Heraklesy 2019” - widowisko, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

549 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...